Zdravím Vás u dnešního článku :)

snad jste zdárně přežily včerejší námrazu a dneska už to taky nějak dáme a bude zase trochu sucha..:) Musím říct, že klouzání, mokro, nefungující mhd teda opravdu opakovat nemusím. 


A teď už k článku. Kdo by netoužil mít krásně nalakované nehty po dobu 7 dní a nemuset to zapákat v lampě atd. Nějak jsem úplně nevěřila, že něco takového se najde, ale dle mého testování našlo...tadáá je to Vinylux od značky CND. Jde o týdenní lak, který se skládá pouze ze dvou kroků. Je potřeba barevný lak, který se aplikuje většinou ve 2 vrstvách a po zaschnutí se použije Vinylux Top coat a je hotovo..:) Cena obou lahviček je kolem 300kč například na modeláži zde. Já mám odstín Lilac longing číslo 125.
Nanášení mého odstínu bylo naprosto bezproblémové, ale pro plné krytí je opravdu potřeba 2 vrstev. Schnutí jak samotného laku tak poté s TC bylo velmi rychlé. Štěteček i konzistence ok. Co je, ale úžasné je výdrž, tento odstín vydržel opravdu celých 7 dní...poslední den už byly trošku "jeté" špičky, ale jinak žádný problém. Ještě dodám, že se lak nádherně leskne a za ten týden mi opravdu pěkně povyrostly nehty. Za sebe jsem překvapená a nadšená a určitě se ještě po nějakém odstínu mrknu. Pro mnoho z nás to bude dobrý způsob jak mít krásné a upravené nehty a když nevydržíte 7 dní se stejným lakem tak například na dovolenou je to také výborné. Já už vím co příště láknu až pojedu někam na dlouho, či se budu za rok a kousek (snad) učit na státnice a nebude čas lakovat..:D
A teď fotky po 7 dnech nošení laku a upozorňuji, že jsem vařila, uklízela atd. tedy nehty měly běžný provoz..:) Odrosty tam trochu jsou, ale nic tragického.


*Za poskytnutí obou laků Vinylux děkuji modeláži nehtů..:)


Znáte Vinylux? Co na něj říkáte? Také vám drží tak dlouho? Doporučíte mi nějaký pěkný odstín?

Přeji pěkný den ;)