Zdravím při pondělním článku,


tak trochu si myslím, že tuto značku asi nebudete znát. Já jsme dle letáčku Teta drogérie myslela, že jde o laky Flormar jak je tam prezentují. Ale v drogérii jsem zjistila, že jde o značku Orkide, což je turecká značka. Tyto láčky tam momentálně prodávají za 20kč mají 5ml a jsou v mnoha pěkných barvičkách, některé originálnější jiné klasika. Já jsem nakonec neodolala třem kouskům. 

A teď se společně podíváme prvnímu na zoubek. Vybrala jsem si světlou růžovku, která se mi zdála dostatečně světlá s kapkou meruňky, bohužel po nalakování je daleko tmavší taková prasátková a takových mám doma už více. Velká škoda v lahvičce vypadal lépe, zajímavěji. 
Jinak lakování teda nic moc, moc nekryje a dělá plešky, takže je potřeba až 3 vrstev aby byl povrch co nejvíce pokrytý a rovnoměrný, výhodou je, že nebublinkuje a docela rychle schne. Tedy barevně a lakováním bych ho nepochválila, ale co se týká schnutí, výdrže a celkového efektu na nehtu je to jasná pochvala. A samozřejmě i cena je příznivá. Ještě jsem lehce doladila prsteníčky mým momentálně nejoblíbenějším efektovým lakem od Essence v odstínu Lovely, maybe. Tebto efekťák je plný bílých, růžových (více odstínů) puntíků a dále plný větších růžových hexagonů spolu s jemným třpytem. Opravdu nádhera, která se dá dobře vrstvit. Já mám pouze ejdnu vrstvu enchtěla jsme nehty už přetěžovat tolika nánosy..stačil růžový..:D


A obvyklá otázka, znáte tuto značku? A co říkáte na tento odstín líbí? Půjdete tyto laky omrknout?


Přeji krásný a úspěšný den :)