Zdravím u pondělního článku :)

Dneska mám pro vás opět značku laků, která asi pro většinu z Vás bude nová a i pro mě do nedávna byla :) Tato značka se zabývá nehtovou péči, laky a také gel laky. V nabídce teto značky naleznete krásně voňavou péči v podobě krémů, olejíčku atd. A velmi bohatý výběr barviček laků od těch klasických po odvážnější až k třpytkám atd. Tuto značku u nás seženete na eshopu či v kamenné prodejně modeláže nehtů.Já převelice eshopu modelaž nehtů děkuji za poskytnutí laku. 

A teď už k laku..dnes ho tu uvidíte ve dvou provedeních :)


Lak se velmi dobře lakoval, má výbornou (tak akorát) konzistenci, větší (ale stále dobrý) štěteček. Pro plné krytí tak, aby ani proti světlu neprosvítaly konečky jsou potřeba 2 vrstvy....ale už v 1 kryje velmi dobře..záleží na vás a vaší šikovnosti. Jinak shnutí střední a pyšní se velmi dobrou výdrží vždy mi vydržel kolem 5 dnů..ani špičky se moc neošoupaly..pouze nejnamáhanější prsty po těch 4-5 dnech byly maličko oloupané. 
Lak má nádhernou sytou barvu, spíše klasickou, ale teď na podzim (a vlastně kdykoli chcete-li být za dámu) je naproosto dokonalá. Jde o světlejší vínovo červenou barvu s maličkou kapkou růžové. Že by karmínová? Mrkněte na fotky a uvidíme..lak je vždy trošku jiný na přímém světle, ve stínu a halvně v místnosti pod umělým světlem, ale vždy je to krasavec. 
Jako další se u mě na blogu snad poprvé objeví francie (konečně nějaké složitější zdobení..huráá) a navíc pomocí tohoto láčku. Moc francii nedělám, kdysi více i barevnou, ale poslední dobou jsem se tomu vyhýbal, ale přišla chuť :) Konečky nehtů jsem oddělila barevnými samolepícími pásky Essence (novinka v sortimentu) a poté volné konce nalakovala...No musím říct, že nikam nic nezateklo (však proužky jsou tak tenké, že by to asi nešlo. Dokonce jsem se i trefila a po odstranění pásek jsem jen lehce doladila obloučky u stran nehtů. Není to dokonalé, ale já jsem spokojená. Přemýšlela jsem co dál  a padla volba na moc pěkný spíše efektový lak Milani v odstínu Sugar burst. Tento lak obsahuje maličké růžové třpytky, holo třpytky a především malé a velké bílé puntíky, opravdu nádhera. A mohl by i ve více vrstvách krýt a nebo alespoň docela pokrýt třeba bílý nebo sv. růžový lak. Naťupkat šel pěkně a neudělal bambule a sjednotil přechod mezi konečky. Poté jsem vše pro lesk a výdrž přetřela TC.Tyto nehty jsme nosila 5 dnů a do posledního dne byly moc pěkné poté jsme si ejden nehet zlomila..(au) a tka už se i lak trochu poškodil a i na dalším nehtu se uštípl, ale jinak držel božky.
Dnes docela dlouhý článek, ale řekla jsme si, že když je použit jeden lak dám to do jednoho článku, tak doufám, že jsme neusnuly a bavilo Vás to ;) 


Dejte vědět jestli tuto značku znáte a jestli Vás zaujala?Přeji pěkný volný den, užívejme volna, ale také se trochu zamysleme nad státním svátkem..