Vítám vás u prvního "vánočního" laku :)

Tentokrát stejně jako oni tu teď uvidíte většinu vánočních a silvestrovských laků a zdobení atd. Tak doufám, že Vás vánočně naladím a třeba i inspiruji :)Čím lepším začít než zeleným lakem, který u mě prostě evokuje zimu, vánoce, stromeček atd. Tento je z kolekce Liquid metal, která je bohužel dostupná pouze v Německu, Rakousku, ale věřím, že teď v čase vánočních trhů ho třeba i potkáte a koupíme..stojí za to ;)

Lak je v nádherné středně zelené s kapkou smaragdové. Jde foil lak složený ze střípků a je polomatný po uschnutí. Lakuje se velmi dobře, jen je potřeba dát 2 tenké vrstvy a nechat proschnout. konzistence je mírně lepivá, ale štěteček fajnový, dobře zastřižený.  Lak se dá zalakovat pro lesk TC, ale já jsem ho nechala matný, myslím, že se to k Vánocům hodí ;) Schnutí rychlé a výdrž lehce nadprůměrná, kolem 3-4 dnů.


Už začínáte nosit vánoční laky? A jak se těšíte na Vánoce už zdobíte?  

Já se těším moc a moc, budou to proti loňskému strese doufám pohodové Vánoce! Už pomalu peču a tvořím výzdobu, třeba i na kočky dojde a budou ve vánočním..vtip samozřejmě :)