Zdravím vás u pátečního článku :)

Asi jste si všimly/i, že na blogu je mnoho nového. Především blog běží na vlastní doméně a řeknu vám nevypadá to špatně jen cz na konci..:D A asi důležitější změna pro vás je kompletně nový design blogu, který bych řekla, že je neokoukaný a příjde mi, že i přehledný..co říkáte? Já jsem spokojená, ale budu si chvilku zvykat...ještě určitě časem budou další změny například logo ve vrchní části blogu, dále i fb stránka blogu a další změny co se týkají fotek atd. Prostě jsem to tady chtěla trošku nakopnout a doufám, že se vám tu nadále bude líbit a budete tu se mnou sdílet nadšení do laků a kosmetiky..
Díky že tu jste!!


A teď už k recenzy krému, který už mám skoro rok..:D Dostala jsem ho na vánoce a někdy před létem začala používat. Tento krém je ve složení velmi bohatý například extrakt z ovesných vloček,levandulový esenciální olej, voda z pomerančového květu, heřmánkový olej, extrakt z pomerančového květu, kakaové máslo, růžový koncentrát, jojobový olej a také olej neroli. Opravdu složení co se týká složek je slušné. Krém je velmi lehké konzistence (šlehaný v páře), jako by našlehané, ale tekutější než bych čekala. Voní středně silně po levanduli, ale z obličeje je cítit pouze chvilku. Co určitě zaujme je design krabiček jsou kovové s různými obrázky atd..často i k růzým příležitostem například vánoce. Cena krému je 460 kč, ale často jsou akce 2 za cenu jednoh a další. Přiznám se, že je toto zatím můj nejdražší krém..:D A jak se mi osvědčil?
Tak na úvod, že má tak "pěkné" složení hm asi jsem nějaký výrazný rozdíl proti krémů Loreal atd. nepocítila. Ale je pravda, že na to jak je krém lehký tak skvěle hydratuje a tato hydratace vydrží po celý den, určitě krém ještě budu testovat v mrazech a uvidíme. Ale na léto (nepotila jsem se pod ním narozdíl od Mixy!), podzim pro normální pleť úplně dostatečná hydratace. Dále je na krému příjemné, že jde použít i jako noční. Já u něj i kůli ceně upřednostňuji denní použití. Pleť tedy hydratuje a je velmi hebká příjemná a nedělají se žádné pupínky i bych řekla, že teď když ho nepoužívám mám více na bocích tváří krupičku to s tímto krémem nebylo! Ani žádné pupínky. A je výborný i s jakýmkoli makeupem..nedrolí se. Líbí se mi jak na pleť nanáším tekutý krém a poté se na pleti tka krásně vsákne a udělá velmi přéjemný film hydratace jako bych nanesla daleko hutnější krém. Takže třeba na léto výborné.Tedy i přes ne moc pěknou cenu, věřím v příjemné složení, které mi na výbornou hydratuje pleť a udržuje ji hladkou, bez problémovou..Verdikt je asi jasný určitě se k němu vrátím dříve či později.Co říkáte na krém vy? Znáte, máte? Určitě se podělte s názorem zda je to dobrý krém i dle vás?