Zdravím vás po delší době :)

Bohužel jsem nějakou dobu zde na blogu nebyla aktivní, pouze na Instagramu. Bylo to z důvodu nedostatku času a v poslední době i velkého smutku, který mě postihl po odchodu mé kočičky, kterou jsem měla od 7 let, takže dlouhých 17,5 let...ale věřím, že už je jí líp a kouká na mě. 
I za dobu neaktivity jsem naštěstí lakoval a fotila, takže se teď snad už máte na co těšit. Čekají Vás také velké změny, které už snad brzy spatříte a nebo je i prozradím, kdyby si někdo nevšiml..:D :)

Jako první po pauzový lak tu máme opět kombinaci dvou barviček. 
Na většině nehtů je lak od Avonu v odstínu Fabulous, což je nádherná červená s velkou kapkou růžové. Bohužel se zrovna tento odstín špatné fotí, ale slibuji, že ho brzy zkusím přefotit, ale i tak doufám, že Vás osloví. Na fotkách o trochu víc odpovídá lahvička :) Jinak se lak lakoval naprosto perfektně, stačí jedna silnější vrstva, schnutí bylo velmi rychlé a lak je nádherně lesklý! Vydržel mi kolem 4 dnů, jen špičky vydržely o trošku méně. Opravdu Avon gel finish laky jsou super!

Jako doladění jsem zvolila svůj nový bílý lak od Flormaru z řady Jelly look, taky opět takové lesklejší želé :) Bohužel tento kousek úplně nepochválím, krytí ve dvou silnějších vrstvách někdy bych řekla , že až ve třech! Dělá malé plešky a je potřeba pracovat pečlivě. Jinak schnul středně dlouho, ovšem výdrž nebyla špatná, opět kolem 4 dnů.

A to je dnes vše fotky nejsou nejlepší, ale bohužel některé odstíny se nechtějí nechat vyfotit, ale opravdu Avoňáka doporučuji ;)A klasika dotaz co říkáte na tyto láčky? Líbí nelíbí? :)
Přeji krásný týden :)