Mé přesvědčení bylo fotit jen ty laky, které opravdu déle nosím, tak abych o laku poreferovala jako o celku. A tak tomu i nadále zůstane, ale ráda bych jednou za čas přidala nějaké srovnání odstínů (to mi pořád hodně chybí v lakovacím blogo světě), či jen nějaké rychlo swatche   a to z důvodu, že laků mám fůru a ráda je Vám ukazuji a celkově i já sama mám občas touhu lakovat a fotit častěji než 2x týdně..(ano zrovna dneska to na mě po delší době přišlo a tak se lakovalo a fotilo jedna bášeň..:D Takže občas tady čekejte články s laky tohoto typu jen jak je pojmenovat..:D No vy už si snad nějaký název přečtete..:)

Jako první skupinka, kterou jsem chtěla vidět vedle sebe jsou docela staré laky Essence, ještě ve staré lahvičce. Vím, že hodně z Vás to bude na prd, protože tyto laky už v prodeji nejsou, ale ještě byly i v nových lahvičkách, alespoň některé z těchto odstínů a pokud Vás nějaká z barviček zaujme určitě mi napište, zkusím mu najít dvojníka mezi svými laky či jinde ;)


Nude laky Essence: Ukazováček -  Cotton candy - velmi jemný mléčný růžový lak, který i kryje tkaže větší podíl bílé. Na fotkách mam 2 vrstvy, dobře schne.

Prsteníček -  Iced latte - nádherný odstín světlounce růžovo tělový odstín, který dobře kryje v podstatě v jedné silnější vrstvě, opět rychle schne. Můj veký oblíbenec :)Prsteníček - Hazelnut cream pie - tady už se dostáváme k opravdu nude ostnínu. Hodně tělový odstín s kapkou růžové a jemným nafialovělým leskem, který je na nehtu lehce vidět. Krytí dvě vrstvy, schnutí ok.

Malíček Toffee to go - tělový odstín lehce do oříškova..opravdová tělovka, pleťovka. Kryje ve dvou vrstvách a shnul také dobře.Všechny laky jsou opravdu moc pěkné a skvěle se mi nosí, některé už jste zda na blogu mohli vidět...určitě časem plánuji další nude laky nafotit a třeba i dále srovnat s těmito atd. Snad se Vám tento nápad líbí ;) 

Přeji moc pěkný a odpočinkový víkend ;)