Tentokrát přináším modré Essence laky už v nových lahničkách a opět tu máme bohužel dva odstíny nesehnatelná, ale dva pořád v drogérkách najdete:) Snad i tak se Vám bude článek a fotky líbit..:)Ukazováček - The boy next door 
Velmi krásná tmavá, sytá modrá barva s lehkým modrým až fialových leskem (o shimmer dle mě nejde je to opravdu velmi jemné). Fialový lesk je spíše vidět v lahvičce než na nehtu, ale i tak je lak božský. Krytí je plné v jedné vrstvě. Schnutí velmi rychlé. Bohužel šel ze sortimentu už letos v zimě, takže už asi nejde sehnat, ale mám pro Vás náhradu ;)

Prsteníček - It´s raining men! 
Opět nádherný odstín v podobě velmi tmavé, syté modré plné světlejších modrých a fialových třpyteček. Třpytky jsou na nehtu krásně vidět, ale jsou opravdu jemné. Pro plné krytí stačí jedna silnější vrstva, lak schnul malinko déle. Je v pohodě sehnatelný :)


Ukazováček - Miss universe 
Trošku jiný než modrý lak, ale i takvelmi pěkný. Jde o tmavě zelený lak, který obsahuje velké množství třpytek v barvě smaragdu, dále zelené a modré a to vše v černé nekrycí tekutině. Pro plné krytí je bohužel potřeba 2-3 vrstev a lak schne docela dlouho :( Lak už bohužel neseženete, ale dá se určitě najít podobný a snad i lépe krycí.

Malíček -  Over the rainbow 
Opět velmi povedený kousek, který je stále v prodeji ;) Jde o světlejší nebeskou modrou, která obsahuje světle modrý a fialový shimmer až opět lesk, který je na nehtu krásně vidět. Pro plné krytí 2 vrstvy a lak schnul trošku déle. A je u konce další srovnání laků a tradičně se Vás zeptám co vy a modré laky? Máte je rády a jaké nejvíce? A který tady z té čtyřky je pro Vás nej?

Přeji krásný a pohodový den ;)