Napadl mě takový článek snad i Vám takový příjde :) Nestihla jsem sepsat balící články (klasika- jen loni jsme to dávala :D), ale stejně asi nejzajímavější je dekorativní kosmetika a k té se dneska bude článek věnovat. Jinak co se týká běžné pečující komsetiky tam jsem to pojala dobře a vlastně vše využila :) A jak to dopadlo s dekorativkou? Na to se teď podíváme.

Pro vysvětlení jela jsem na 15 dnů pryč k moři, ale nešlo jen o válečku. Byla jsem jak v přírodě na Plitvických jezerech v Chorvatsku, poté 6 dnů na ostrově Korčula (tam jsem se hlavně koupala, poznávala opuštěné pláže, městečka atd.), poté 2 dny v Dubrovníku, následně tři dny koupačky na Promajně a následovaly 2 dny v Zahřebu a 2 dny v Budapešti. To jen abyste tušili co se dělo. Tedy makeup jsem si brala a bylo v plánu ho používat. Ale častečně jsem chtěla pleť i nechat odpočinout + ve velkém vedru mě prd drží...:D

 A teď už jdeme na to:


1. Makeup Nude magique Lóreal - můj velmi oblíbený makeup jsem použila asi jen jednou :D Je pravda, že později už by mi byl prd platný s tím jak jsem opálená a hlavně mám teď pleť i pěknou..ať žije opálení. Tedy 1x použit.

2. CC cream GS - další můj velký oblíbenec, který je ale teď taky světlý, na dovče jsem ho použila asi 2x, ale v tom vedru vydržel opravdu jen chvilku :( Použit.

3. Korektor Fit me Maybelline - oblíbenec mezi tekutými korektory, bohužel nějak na něj nedošlo..asi taky tím, že je světlý..:D Nj tmavé korektory fakt nemám to spíš makeupy. Nepoužit.

4. NYC pudr - hm pudr byl asi opravdu zbytečný, protože by na pleti asi vypadal fakt blbě v tom vedru. Nepoužit.

5. Rozjasňovač/bronzer Essence - v tento výrobek jsem věřila, že ho použiju jako stíny a na tvář..hm nestalo se tak. Byla jsem líná atd..:D Nepoužit.

6. Sleek tvářenka v odstínu Antique - moje oblíbená konturovačka+tvářenka v jednom. Hm ani na ni nedošlo a to jsem tomu opět věřila. Nepoužita.

7. Dermacol tekutý rozjasňovač-růžový - hurá ten jsme asi 3x použila na rozjasnění obličeje a musím říct, že na pleti vydržel. Použit.


8. Paletka Mua - hm nepoužila celkově se stíny jsem se nakonec vůbec neprděla a tak trochu jsme to čekala, ale co kdyby..:D Nepoužity.

9. Stín Catrice - stejný případ jako paletka. Nepoužit.

10. Báze pod oční stíny Milani. Opět nepoužita.

11. Tužka na obočí Milani - hm té jsme věřila, protože obočí se dělá prakticky pořád, ale tady mi stačil jen gel, bylo to rychlejší. Tedy nepoužita.

12. Gel na obočí Alverde - hm ten jsem úspěšně použila alespoň 6x :D Tedy použit.

13. Rozajňující tužka Catrice - hm opět zůstala celou dobu v taštičce, očím jsem se věnovala docela málo. Nepoužita. 

13. Esence voděodolná řasenka -  hurá řasenky jsem použila, tuto několikrát. Použita.

14. Rimmel řasenka - tak tuto jsem používala ještě častěji, takže alespoň ty řasenky se vyplatily táhnout. Použita.

15. Labello balzám na rty -jasný ten jsem používala skoro pořád. Ách ta vůně! Použit.

16. Lehce tónovací Essence balzám- hm tak na ten asi nedošlo. Nepoužit. 

17. Carmex - ten mě rty léčil, protože jsem zapomněla balzám s faktorem a rty jsem měla nějaké rozpraskané. Použit.

18. -20. Rtěnka Milani, Barvený balzám Catrice a Astor - všechny tyto výrobky jsem alespoň 2x měla..aspoň, že barevné rty mě nepustily. Použity.

19. Rtěnka Astor- hm na tento nude odstín nakonec nedošlo. Nepoužita. 

A poslední skupinka:

20. Můj oblíbený parfém v cestovním balení, tak naštětstí nejsu čunče a parfém jsem používala pořád. Použit. 

20. Tuhý parfém Lush vanilka - ten jsme také používala často hlavně na cesty. Použit. 

21. Ryor tyčinka na pupínky- naštěstí jsme za celou dobu měla jen jeden jediný takže jsem toto použila jen jednou. Použit.


A to je vše co se mnou jelo ohledně dekorativky, měla jsem s  sebou ještě podlak a TC a 4 laky, kdyby gel selhal, což se bohužel stalo a tak jsem jeden nehet přelakovávala klasickým lakem. Bále pilník, pinzeta a nůžky. Vše použito :)


Co říkáte na tento článek je alespoň trochu zajímavý? Mějte krásný den a já doufám, že už budu články psát častěji, ale to ybch musela lakovat, což se zase neděje:( No uvidíme.