Když používám více laků moc se mi nechce používat nadpis článku v podobě vyjmenování všech laků, ale vymyslet zajímavý název to je u mě očividně také problém..snad se to časem zlepší :D A teď už k barevné kombinaci, kterou jsem jednou večer vytvořila.
Fotek bude dneska nálož :) 


Na většinu nehtů jsem použila lak L´oreál v odstínu Doutzen´s nude (jde o limitku nude rtěnek a laku, laky jsou stále v prodeji :)). Tento lak má naprosot božskou ejmnou, upravenou barvičku. Jde o světlounce růžový lak s velkým podílem mléčné bíle barvy spolu s velmi hustým stříbrných shimmerem, který je ale opravdu velmi jemný. Na nehtech jde vidět. Lakoval se velmi komfortně, dobře kryje ve dvou vrstvách, štětečk i konzistence velmi dobrá. A překvapilo mě i schutí bylo hodně rychlé. Opravdu tento lak se velmi povedl :)
Aby to nebylo jen tak (nudné) doplnila jsem prsteníčky, krásným mint lakem (velký podíl zelené ani kapka modré) od značky Rimmel v odstínu Breakfast in bed. Tato mint kryje už v jendé silnější vrstvě, oěpt konzistence, štěteček ok. Schnutí také. Minťák má v sobě opět jemný shimmer, který je, ale slabě vidět. Jako poslední krok bylo ozdobení mint laku a to mám na každé ruce jiné (jak vyzkoušet co nejvíce laků, že? :D). Na ruce levé je to glitrový lak značky GS v odstínu Foresta. Jde o glitříky velké a malé, holo čtverečky ve středně zelené, takové lesní - překrásná barva! Lakoval se opět velmi dobře (ono v těchto lacích krom barvy  žádný rozdíl není- škoda mohly být trošku nápaditější). Na nehtu mám dvě vrstvy a následně pro výdrž TP. Na druhý prsteníček jsme vyzkoušela novinku od Essence a to efektový lak Sparkle sand, tedy lak, který vám udělá z každého laků pískáč. A jestli funguje? Ano ano, má v sobě jemné zrníčka a třpytky, takže se z laku opravdu stane pískáč, ale jeden z těch jemnějších na doket.Určitě tento lak vyzkouším kompletně na celé ruce a uvidíme, ale zatím se zdá fajn. Lakoval se dobře, rychle uschnul a drží ;)
A to je dneska ode mě vše,článek je dlouhý, fotek je hrozně moc, snad i tak se Vám můj výtvor líbí. Dejte vědět :) Krásný den! ;)