Uf opět nepíšu tak jak bych chtěla. Tak uvidíme jestli už to bude lepší, ale můžu Vám říct, že první týden jako už naposledy prvák byl nakonec moc fajn..škola je velmi zajímavá a vypadá to perspektivně do budoucna no uvidíme..budu si držet palce ať tomu tak je a celkově je to zvládnutelné. Další věc je, že místo akčního víkendu na jedné akci jsem od čtvrtka odpoledne pěkně jetá začalo to bolestí hlavy, zacpaným nosem atd. No pátek, sobota jsem byla pěkně jetá a v podstatě jen ležela. Zítra mě čeká škola, už nespotřebuji kvanta kapesníků, ale pořád mám teplotu..divný teda..:( Tak aspoň o mě víte něco nového a teď už jdeme k laku. 

Opět kombinace jak barev tak konzistencí laků. Na většině nehtů je písková ChG - letošní jarní písková kolekce. Lak je v základu bílé tekutiny a obsahuje velké množství třpytek všech možných barev, vidím tam fialové, stříbrné, růžové, zelené a asi i další. Bohužel co se týká konzistence a nanášení dnes chválit nebudu. Lak je hodně tekutý a má tedy tendence stékat a ani dobře nekryje v podstatě i ve dvou vrstvách to není dokonalé. Tedy spíše tři vrtvy a snažit se je lakovat tenké, jinak vznikají bambule :( Lak je opravdu hrubý- pískový a docela rychle schne, ale trošku pomaleji než GS pískáče. Ani výdrž mě nijak nepotěšila, asi jen 2 dny poté se začal v kouscích poroučet. 

Nehty jsem doplnila tmavě fialových lakem Miss sporty, hm barevně asi nejde o originální kousek, ale lakuje se perfektně. Pro plní krytí stačí jedna silnější vrstva, velmi rychle schne a co se týká výdrže rozhodně lepší jako ChG..tento mi vydržel o 2 dny déle a odlakovávala jsem ho neporušený. Nehty nezabarvuje, ale používám base coat.
Co říkáte na tuto kombinaci a jednotlivé laky?

Přeji dobrý start do nového týdne a hlavně málo nemocí a zacpaných nosů ;)