A máme tu změnu proti lakům, přícházím s jedním kouskem dekorativní kosmetiky a už na začátku můžu prozradit, že půjde o pochvalný článek :)


Tento bronzer momentálně najdete ve všech R. v limitované kolekci Metallure, která je stále k dostání až do konce září/začátku října. Takže pokud Vás po mám článku zaujme, ještě máte šanci ho sehnat :) Cena je kolem 130kč nejsem si úplně jistá, ale víc jak 150kč to nebude.Již podle názvu je jasné, že nejde o matný produkt, je to lesklý, obsahující třpytky bronzer, který je pro mě dokonalým výrobkem a to z důvodu, že dodá tvářím barvičku, lehce je vykonturuje (kdo nechce mít vymodelovaný obličej, že?) a zároveň pěkně prozáří tváře, pleť a není potřeba už na licní kosti dávat rozjasňovač. Tento bronzer mi opravdu na tvářích dělá parádu. Ještě dodám popis barvy, ale tu spíše uvidíte na fotkách..dle popiisku jde o rose gold barvu s čímž souhlasím, ale převážně je to opravdu zlatavo hnědy až bronzový odstín s lehkým narůžovělým leskem.

Co se týká konzistence je naproto boží, krásně maslová, což snad jde vidět i z fotek. Bronzer je velmi dobře pigmentovaný opravdu stačí jen prstem otřít a máte sytou barvičku. Doporučuji na tento bronzer používat spíše větší chlupatější štětce, které tento produkt nanesou zlehka.:) Já používám RT Multi-task brush (růžový ze základní sady) a ten dělá naprosto dokonalý nános. 
Co se týká výdrže není bezchybná, hlavně pokud si saháte na tvář, poté na rukou uvidíte třpytky, ale i tak se zdá, že vždycky něco na tvářích zůstává po celý den, jen se efekt trochu vytrácí, takže nesahat! :) Tento produkt se mi osvědčil i na opálenou pleť, kterou ještě více pozvedl, použila jsme ho zlehka i na čelo a vypadalo to moc dobře, nebyla jsem jako disco koule upozorňuji..:D

Co říkáte na tento bronzer? Zaujal Vás, máte ho doma?

Krásný víkend přeji! :)