V nedávné době jsem měla velké štěstí a vyhrála sérum Realash na úžasném blogu kissabee. Ještě jednou děkuji..mám z toho ještě teď obrovskou radost. Já mám řasy docea krátké, málo natočené,a le zase ještě mi příjde, že docela husté. Vím, že se teď o tomto séru mluví, píše až moc takže ohledně složení a celkově informací asi nepřinesu nic nového. Ale například jestli mě sérum nedělá zle jak jsem aplikovala, jaké mělo sérum výsledky, jak dlouho vydrželo a fotečky, tohle všechno tu postupně najdete..:) 

Sérum má dle mě příjemné složení, kterému docela věřím, že by mohlo zabrat. Jinak je sérum v lahvičce s aplikátorem, který najdete u tekutých linek. Konzistence je spíš tekutá a barevně jde o průhlednou tekutinu, která nijak výrazně nevoní. Sérum se nanáší velmi pohodlně vždy po odlíčení, tedy každý večer. Jinak mě sérum nepálí, ale je pravda, že přímo do očí se mi snad ani kapka nedostala. Nedělá to problém ani po sundání čoček, kdy mohou být oči unavenější.
Další věc, která se mi na séru líbí, že balení vydrží až 4-5 měsíců, kdy první 3 je potřeba pravidelná aplikace a poté jen parkrát za týden na udržení pěkných řas.


Fotky mám bohužel focené asi až po 10 dnech užívání, ale berme to prostě jako začátek, teď serum používám už 3 týdny a už teď drobný výsledek v délce řas vidím hlavně ve vnějích koutcích. Celkově mě už řas padá méně..snad první týden jich padalo více. 

Sérum slibuje už po měsíci nárust řas o 10% celkový výsledek po 2 měsících by mělo být o 25% delší řasy, až o 63% hustější. No uvidíme. Brzy asi bude následovat článek po delším čase a poté konečný po 3 měsících.


Prosím omluvte moje úžo oko, nejsem vůbec namalovaná a obočí u mě vždy potřebuje doladit a tady teda i vytrhat. Fotky jsou už z podvečera proto jsou tmavší než bych si přála..tak hrozně fakt nevypadám..teda doufám :D Slibuji, že na další fotky to vychytám lépe, ale už tak mi trvalo se k focení oka donutit..raději fotím nehty no..:D

Znáte toto sérum? Vaše zkušenosti s ním? A celkově jaké máte řasy, jste spokojené či ne?