S moji pravidelností na blogu to teď není nic moc...A nebude to lepší už tento pátek 15.8 odýždím na 14 dní na velkou dovolenou po Chorvatsku...snad i o dovči před či po napíšu pár slov. Poprvé se chystám Chorvatsko poznat úplně maximálně! Mám tuto zemi moc ráda...moc nemusím ty řeči, že je to škaredá země atd.
Mám v plánu nejméně dva články a ráda bych i nějaký balící či ještě další..uvidíme. Ale snad už od září budu lakovat častěji, zdobit a celkově víc psát. Mám teď problém pravidelně lakovat, přitom láčky mám pořád ráda a bude mi bez nich smutno v Chorvatsku..:D

A teď už k laku. Jde o lak ChG z kolekce Off Shore z léta 2014.  Je to v podstatě středně růžová lehce prasátková, lehce teplá barva, které jde maličko do neonova..opět taková vybělená neonka. Víc asi poví fotky kde lak naprosto odpovídá. Lakování bohužel nebylo nic moc..lak je docela tekutý a je ho na štětečku až moc, takže nemám nehty nalakované tak dobře jak bych si představovala. Ale jinak stačí jedna silnější vrstva (to moc kvůli tekutosti nedoporučuji) a nebo dvě tenké! Schnutí netrvalo nijak dlouho (nepoužila jsem TC). Co se týká výdrže mohu posoudit jen výdrž na gel laku Sally Hansen a ta je teda výborná zatím 3 den, ale budu už odlakovávat abych měla čerstvé nehty na dovču :) Snad vám časem poreferuji o gel laku jak barevném tak jen v podobě zpevnění nehtu a lakování klasickými laky, což bude ten častější případ.
Co říkáte na tento lak? A celkově na poslední kolekce CHG? Já jsem docela nadšena jak z jarní tak z této a ještě ta puntikatá je taky božka..:D

Mějte se krásně i když je tady malá aktivita děkuji za komentování a vracení se sem. Uvidíme se opět v plné polní na konci srpna..:) Chystáte se ještě někam na dovču?