Ráda bych vám představila lak, který mě bude provázet při promoci (vy už to čtete v době kdy mám po..snad to bude ok, bez trapasů..:D). Tento lak jsem vybrala k černým šatům (jak klasické, že?) a k tomu mám do fialkova pásek i psaníčko, květinu ve vlasech i líčení půjde do fialova, takže lak je v podstatě také součást doplňků...snad to bude vypadat efektně :)


Opika už jsem dlouho žádného nelakovala a opět mě mile překvapil. Barevně jde o mix fuchsiové s tmavě růžovou a fialovou spolu s lehkým stříbrným trošku i do modra jdoucím shimmerem. Štěteček i konzistence parádní, lakoval jsem pouze jednu vrstvu ve které je lak plně krycí. Schnutí je také docela rychlé, ale já i pro větčí výdrž použila TC. Výdrž je výborná (samozřejmě TC určitě pomáhá), ale i špičky pěkně drží a lak je i po 3 dnech jako nový. Mám teď štěstí na moc fajn (kvalitní) kousky. 
Lak vypadá opravdu moc pěkně, výrazně přesto dle mě elegantně a dělá krásné nehty. Konečně je mám zase delší..snad vydrží..:)opět s panem kocourem asistentem :)


Co na něj říkáte vy? Zvolily byste na promoci jiný (umírněný) odstín? 

Krásný den přeji :)