Teď to tady bude jen a jen o makeupech či co..:D Takže další kousek a to CC cream od mé velmi oblíbené značky GS :)

CC jsem získala v rámci testování, velmi ěm to potěšilo. A vesele jsem začala testovat a musím říct, že ze začátku jsem myslela, že s ním prásknu někam do kouta a bude klid..:D Pomocí štětce se mi děsně blbě nanášel, byly vidět tahy štětce, celkově to vypadalo šíleně. 
Až jednou jsem vyzkoušela (po velmi dlouhé době) CC nanést pomocí prstů a světe div se...CC cream najednou nebyl vidět, pouze sjednotil pleť, lehce překryl nedokonalosti a vypadal na pleti velmi svěže. Tedy hlavní jeho výhoda je sjednocení, jinak kryje spíše jemně. Příjemně se prsty nanáší, rychle se vsákne a je hotovo. Opravdu není potřeba dlouho rozmazávat pleť ho velmi rychle příjme. Co se týká odstínu mám nejsvětlejší a teď v době léta mi sedí pěkně..v zimě to bude asi horší. Výdrž bohužel není excelentní..většinou po celém dnu na pleti najdu opravdové zbytečky, ale překvapivě pleť vypadá pořád dobře, ikdyž je na ní jen maličko produktu. 
Co se týká balení je vcelku pěkné, praktické, dá se vymáčknout i troška..jen se balení velmi rychle opatlá, ale to je asi jen kosmetická chybička, která snad nikoho neodradí. Cena je kolem 150kč, ale často je v akci i za 100kč.

CC cream často používám, když spěchám, je teplo ( to mi na pleti výdrží málo co a nepotím se pod ním) atd. protože v takových situacích je perfektní. Před aplikací
Po aplikaci


A pro zasmání fotečka s asistentkou :)