Hned v úvodu se musím pochválit, protože tato kombinace laků, barviček je pro mě dokonalá a skvěle se mi nosí...zatím rozhodně nemám chuť na změnu. A teď už k tomu co vlastně na nehtech mám:)

Na většině nehtů je ještě stále novinka od GS a to glitrové laky složené z holo třpytek, a větších čtverečků a opět třpytek v dané barvě. Já jsem jako první lakovala odstín č. 03 Sogno. Což je takový mix mezi tmavší růžovou a fialovou. NA to, že je to tekutina plná třpytek se lakoval velmi dobře, s nikde se moc netrořila zácpa a třpytky jsou rozvoměnšé po celém nehtu. Pro slušné krytí je třeba 2-3 vrstev. V 1 vrstvě je to pouze efektový lak, ale i tak velmi hustě nehet pokryje. Celkově i v těch 3 vrstvách nekryje 100%, ale nějak dokáže (dle mě třpyt holo třpytek), že to tak vypadá. Tedy nanášení i štěteček, konzistence vše ok. Schnutí také nebylo moc na dlouho zvláště s TC, který i velmi dobře uhladil povrch ač zas tolik hrubý nebyl. Výdrž je zatím velmi dobrá už 3 den a třpytky jsou stále jako nové. Bonus je, že díky vrstvám jsou nehtty úžasně pevné, takže něco vydrží ;)
Na prsteníčky jsem použila také celkem nový lak a to z pastelové kolekce L´oreal v odstínu č. 859 Gourmandise. Jedná se o krásný světlouce fialový lak, který je převážně bílý, pouze má v sobě kapku fialové a ještě méně i růžové. Lakoval se naprosto perfektně. Konzistence, štěteček vše super. Lak kryje v jedné vrstvě. Schnutí velmi rychlé a výdrž spolu s TC stejně jako u třyptek výborná už 3 den a jako nový i špičky! 

Musím pochválit oba laky jsou skvělé a stojí za nákup :) A tato kombinace samé třpytky a jen trocha krémového laku mě dostala ;) Vás taky?


 Krásný víkend přeji a těším se na Vaše komentáře..:)