O tvářenkách jsem tady snad ještě nepsala..je to také tím, že je nepoužívám zrovna dlouho..:D Ale už i já mám pěknou sbírku lepších i horších kousků. Obecně můžu dopořučit tvářenky Essence - limitky a pak také tvářenky Sleek, Milani.

A teď už k této tváářence, která je i výborný pomocník na konturování obličeje. Jde o tvářenku z podzimní limitky Antique č. 142. 
Tvářenká má velmi pěkné, praktické balení spíš menší velikosti s velkým zrcátkem. Takže na cesty atd úplně super ;). Cena je kolem 180kč za 8g produktu.
Tvářenka se velmi dobře nabírá skoro každým mým štětcem jak přírodním tak syntetickým. Je potřeba mít spíše lehkou ruku a případně vrstvit. Barevně jde o velmi tmavou tvářenku spíš takové cihlové barvy s velkou kapkou hnědé a fialové..lépe to asi nepopíšu..kdyžtak fotky ;) Tvářenka má drobné třpytky, které ale na obličeji spíše nenajdete. A díky tmavší barvě je tvářenka ideální i jako lehká kontura...již aplikací samotné tvářenky tam tam běžně patří je obličej trochu vykonturovaný, ale dá se použít i jako samotný konturovací produkt a doladit nějakou šťavnatou barvičkou :)
Výdrž tvářenky je velmi dobrá a skoro celý den zvládne. Na tváři nedělá šmouhy jak při aplikaci tak při vytrácení se během dne.


Moje poslední dobou nejpoužívanější tvářenka..buď samostatně a nebo jako kontura spolu s nějakou veselou barvičkou :) 


Tvářenku používám už od podzimu a zatím má jen maličko odřený povrch, ale myslím, že vydrží ještě dlouho..:)

A co vaše oblíbená tvářenka? Určitě napište co mám ještě vyzkoušet..:)