Ano, ano žiju..ale bohužel jsem stále ponořená v učení. Naštěstí posudky na bakalářku dopadly skvěle..B je super a jsem s ním spokojená...;) Ale samozřejmě není vyhráno ještě obhajoba a také 3 krásné otázky ze tří okruhů a celkově z 53 otázek. Vše jsem prošla-naučila se teď jen opakovat a doladit obhajobu bakalářky..Takže ve čtvrtek ve 12:30 když na mě budete myslet budu moc ráda ;) A pak už snad budu na blogu často mám tolik nápadů a laků, které čekají atd.! Máte se na co těšit:)

A teď už k laku v drogérkách je nová kolekce pískových laků od Rimmel. Jsou v krásných pastelových barvičkách..žlutý, zelený, tento modrý, sv. fialový a sv. růžový. Bohužel jak růžový tak fialový je dle mě skoro kopie GS S..:( Jinak jsou, ale laky krásné a skvěle celá kolekce vypadá. Momentálně je v R. seženete za cca 50kč..mají slevu na Rimmel 25%...:)
Lak je světle modrý takové blankytné nebe...povrch je třpytivý a středně hrubý. Lakoval se velmi dobře stačí 2 vrstvy..stejně tak schnutí to byla úplná bleskovaka. Výdrž není nijak valná, ale 2-3 dny zvládne poté se po kouskách loupe. a štěteček ten je takový akorát..stejně tak konzistence.
A ještě pro zasmání taková malá challenge :) Šla jsem v pátek večer na pivko a neměla nalakované nehty (to bych samozřejmě přežila), ale přece jenom třepí se a když jsem nervozní (což teď jsem) mám tendence je i kousat, ale ne moc naštěstí. A navíc jsem měla nový lak, takže jsem ho měla v kabelce..:D A tak jsem si na zastávce kam jsem přišla a asi za 6min. měla jet šalina začala lakovat nehty..ano v sedě na lavičce.. Lahvičku jsem měla  v ruce a na levou ruku mi jí držel přítel...No ten se tvářil...a komentoval, že i šalinu to zaujalo..:D A i lidé kolem (asi 2 páry) koukaly..ale jedna slečna se spíš pousmála..asi to zná..:D No já se moc na veřejnosti nepředvádím...ale tohle mi opravdu nevadilo. A nehty vypadaly pěkně a hlavně byly chráněné ;) 

Takže až v Brně potkáte někoho kdo si na zastáve lakuje nehty jsem to já..:D Ale zas ta zastávka není úplně v centru a moc lidí tam v pátek v 19h nebylo..:D Na České by to bylo jiné..:DTaky máte nějakou vtipnou historku s lakováním či líčením na veřejnosti? V kuriózních situacích? :) A co říkáte na tuto kolekci pískáčů?