Madame L´ambre má velmi zajímavý sortiment, ze kterého mám zatím stíny (moc fajn), laky(také velmi dobrý) a teď už nějakou dobu tento tónovací krém, který je dle mě v podstatě makeup. 

Jde o velmi příjemný produkt, který má nádhernou krabičku i samotnou lahvičku, která má pumpičku. Tato pumpička dávkuje produkt dle potřeby, takže klidně i malou kapičku. Konzistencí je tónovací krém  středně hustý, z ruky vám jen tak neuteče. Tonovací krém nanáším většinou štětcem a to buď zaobleným RT či rovně střiženým štětcem Hakuro H51. Oba dosáhnout velmi podobného a dobrého výsledku. Osvědčilo se mi, ale také krém na pleti trochu uhladit pomocí rukou na závěr. Tonovaví krém velmi slušně kryje (ovšem v horších dnech je korektor, alespoň pod oči vždy potřeba), pleť po nanesení vypadá velmi pěkně, sjednoceně, ale nepůsobí jako maska! Krém nedělá šupinky ani jiné neplechy. Je určen na normální i suchou pleť, ale i mé lehce smíšené pleti, alespoň na nose, také sedí. Výdrž je také velmi slušná, tónovací krém jsme měla na sobě už mnohokrát a ve většině případů zvládnul skoro celý den a vždy bylo večer co odličovat. Ještě jeden malý poznatek po nanesení mě přišel na plěti zvláště kolem nosu viditelný, ale po chvilce krásně sednul, takže určitě chvilku počkejte až tónovací krém sedne. A určitě pro normální pleť či smíšenou lehce zapudrovat. 
Mám odstín přírodní, který je velmi světlý, existuje však ještě světlejší odstín a to porcelánový.

Za mě velmi dobrý tónovací krém, který pěkně kryje a hlavně působí na pleti velmi přirozeně a zvláště teď v létě mám vyzkoušeno, že drží, takže za sebe jsem velice spokojena. Musím říct, že mě ze sortimentu dále zaujaly krémy, rtěnky, stíny..No uvidíme určitě je tato značka zajímavá ;)


Před nanesením
Po nanesení
Celý sortiment můžete omrknout zde: http://www.lambreshop.cz/ A já moc děkuji eshopu za poskytnutí tonovacího krému k recenzi.


Znáte kosmetiku Madame L´ambre? Co je váš oblíbený výrobek, či co byste chtěly vyzkoušet?