Ignis Brunensis 2014 sobota 14.6.
Od posledního článku už je to zase doba a co se změnilo? Ano u státnic se mi skvěle zadařilo a mám to!! Z bakalářky mám B...komise byla tématem nadšena a celkově to chválili...otázky jsem si vytáhla docela slušné a věděla jsem (ne teda všechno) ale celkově to stačilo na super výsledek, který mě automaticky bez přijímaček katapultoval na dva navazující magisterské obory a jsem vlastníkem titulu před jménem..:D Asi nemusím popisovat tu radost, která je u mě patrná dosud!!! :) Ale musím řít, že už dva dny před oním dnem jsem byla šíleně nervozní a měla jen dva dny na opakování (já si vždycky všechno musím zopakovat) a už to nějak nešlo..byla sem opravdu dost jetá..:( A ten den byl úplně šílený čekala jsem až do půl 1 než jsem šla do školy..do té doby opakovala a stresovala se. Z domu jsem odcházela s tím, že bakalářku dám, ale otázky ne..protože jsme měla pocit, že nic ale nic nevím nebo jen maličko a celkově mám v hlavě bordel. No nakonec to vyšlo, že :) Ale i v té škole horor místo v 1 jsem šla na potítko někdy ve 3 a školu opouštěla v 16: 20..mazec, že? Ale komise byla moc fajn, otázky dobré, měla jsem na potítku hodně času, atd atd a tím pádem jsem nakonec dopadla opravdu skvěle...

Takže rada pro vás..učit se..všechny otázky..vědět.. povědomí a hlavně mluvit mluvit...usmívat se na komisi a alespoň trochu se tvářit, že blbec fakt nejste. Samozřejmě jejich názor na Vás už se trochu tvoří tím co máte za bakalářku (práci) a jak je hodnocena. Nejlépe všechny otázky vidět a nejlépe si je ještě osvěžite pár dnů před zkouškou...budete se divit, co mozek ze sebe vydoluje ( já se teda divila, ale samozřejmě na některé věci jsem si nevzpomněla) pomůže i hodná komise i trochu navede..ptají se atd. Ale přece jenom hodně hotovo je už s tou dobrou prací ;) Alespoň můj názor a také mnoha mých kamarádů, kteří už toto mají za sebou. 

A teď už alespoň trošku ke kosmetice...mám už víc než týden oraz od učení a stejně nelakuji..za prvé nestíhám mám teď tolik aktivit, plánů atd atd..a nějak nevím co lakovat..představ je tolik, ale nejde mít na nehtech hned všechno..:D Ale snad už zítra se na to vrhnu, ale v tomto článku nejen chci něco povyprávět, ale ukázat na jaké novinky se můžete těšit...jsou to věci, které mám už déle a brzy si o nich přečtete a nebo nové věcičky, které jsem si za odměnu po státnicích pořídila..;) A brzy už slibuji, že bude plno článků, laků a další změny.Přece jenom už 14 dní bez laku a připadám si tak divně, nejsem to prostě já..:D I okolí se diví..:DSnad Vás tento info článek nenudil a třeba se i líbil..určitě dejte vědět co bych měla co nejdřív nafotit a poděli se o to ;) Doufám, že i vy se máte skvěle a daří se vám :)
Přeji krásný den ;)