Jak už někteří z Instagramu víte..konečně se ke mě dostaly tato nádherné laky značky Yes love. Tyto kousky jsou v základu barevná tekutina pastelové trochu vodovější barvy spolu s neonovými puntíky..Lak obsahuje velké puntíky a také maličké tečky ve všech možných barvičkách. 6 Laků jsem pořídila na Ebay za 350kč...dobré, že? :)

Nejprve jsem nalakoval ten, který jsem chtěla už velmi dlouho. Mléčně bílý lak plný neonových velkých a malých putíků. Lak má dobrou konzistenci i slušný štěteček. Lak nesmrdí nijak hrozně, což jsem ráda. Lakování nebylo hrozné, ale ani ne dokonalé. Lak kryje ve dvou vrstvách, ale je trošku problém ty puntíky dobře rozmístit.. i ve dvou vrstvách, kdy je nehet už slušně pokryt se někde objeví plešky..takže občas to chce i tři vrstvy. Schnutí nebylo špatné. Další maličký problém, ale vcelku jasný. Nehet není hladký a je potřeba alespoň jedna silnější vrstva TP, tak aby byl povrch hladký a hned to vypadá ještě lépe...:) Bohužel na laku jsem nenašla ani číslo ani název, pouze, že je z kolekce Neon glitter.

Druhým lakem je ChG v nádherné svítivě růžové barvičce (ale nevím srovnám s ostatními neonkami, zdá se mi trošku jiná, ne tuctová). Lakoval se naprosto perfektně, kryje ve dvou vrstvách a strašně rychle schne jen pozor je matný.

Na finiš jsem nejprve použila TP NYC a to je katastrofa..ikdyž jsem ho dlouho nepoužila byl hrozně hustý a ani ředění nepomohlo..za chvilku byl nehet plný bublinek...výhoda ovšem byla, že moc pěkně nehet vyhladil. S TP Four seasons je spíše potřeba dát 2 vrstvy, aby byl nehet hladký ;)
Takže mám jednu ruku s NYC a druhou s Four seasons..Uvídíme, která vydrží déle.  NYC schne o trochu déle a bublinkuje. Four seasons schne úžasně rychle, ale neděla takový gelový hladký efekt. Ale výdrž s ním, bych řekla, že je o chlup lepší než s NYC.


Takže láčky si užíjte na fotkách a máte k tomu bonus i malou recenzi na TP..:D Skoro teď nepíšu, nefotím, protože lakuji tak jednou za týden a nálada nic moc..však za necelých 14 dní státnicuji..blééé... 

Znáte laky Yes love? A co říkáte na tyto Neon glitter?

Krásný víkend Vám všem ;)