No krize se u mě opět projevila a já skoro 14 nelakovala nehty a z této doby tak týden jsem měla nehty úplně nahé..:D Nj učím se a nějak nemám energii..klasika. Ale na láčky jsem myslela a mám i nápady na blog atd. snad je brzy zrealizuju ;) A toť vše na úvod. Jo a dneska si snad nějaký i koupím + mi mají jedny dojít z netu hurá! Ale ty asi dneska ještě nedorazí..bé. A teď už opravdu k laku!

Můj první lak Maybelline z řady Super stay 7 days. Teď je v Dmku nová kolekce jarních, letních laků tedy tento, krásný světle růžový, tělový a oranžovo červený.
Ten lak má světlou ikdyž spíš střední blankytnou modrou jako obloha ;) To je zas popis :D Lahvička má 10ml a velmi široký štěteček, ale mě se s ním pracovala dobře. Lak skvěle kryl už v 1 silnější vrstvě. Schnul také rychlé. Lakoval se skoro sám, dobrá konzistence atd..hrozně rychle jsem měla nalakováno ;) Výdrž je zatím moc dobrá nemám TP (lak je velmi lesklý i tak), ani konečky nejsou nijak hnuté. Určitě doplním jak dlouho nakonec držel..:)


Krásný víkend! Co plánujete? Já asi i nějakou zábavu, ale hlavně další otázečky...:( :)