Maybelline Colorama přišla opět s novou limitkou laků. Já mám od doby změny designu lahniček spíše jen limitky a ne laky ze stálého sortimentu, ale i tam vypadají některé skvěle. Ale teď už k limitce jde o pastelové neonky nebo-li  "bleached neons" tedy bělené neonky..:D A opravdu to neonky tedy výrazné svítivé laky jsou, ale jsou trošku umírněné a takové do pastelova. Snad Vám více napoví fotky nebo osobní kuk v drogérce (v Dmku akce 2+1 zdarma)..:) V kolekci jsou 4 laky..světle růžový, růžovo oranžový, meruňkový a zeleno-žlutý.

A konečně samotný popis laků..zvolila jsem kombinaci růžového laku č. 243 spolu se zeleným č. 244. Růžový lak se lakoval v celku dobře tedy pro plné krytí 2 až 3 vrstvy..podle šikovnosti, protože lak trochu pruhuje. Pokud na fotkách vidíte nějaké plešky ve skutečnosti tam opravdu nejsou. Jinak konzistence laku ok..jen štěteček je rozpláclý, ale dá se. Schnutí laku mě docela překvapilo, protože to trvalo chvilku. Lak uschnul trochu do polomatného finishe, takže kdo potřbuje dá TP. Já tentokrát bez, ale i tak se mi to líbilo. Výdrž laku není ani bez TP špatná..druhý den a je stále ok. Zelený lak je na tom naprosto stejně..snad jen u něj mě opravdu stačí dvě vrstvy. A schnutí bylo ještě o kouske rychlejší. Oba laky vypadají skvěle a příjemně se mi nosí a za cenu 27kč za jeden jedině doporučuji nákup..:)Laky jsou dle mě celkem novinka tak snad potěší fotky hned dvou kousků ať víte jaký koupit. Ještě se tady snad brzy objeví ten růžovo oranžový. To víte když je něco neon musím to mít..:D A hlavně jsem teď tak 14 dní nenakupovala..:D


Ještě jedno info se kterým se musím svěřit...a taky důvod proč tu bylo mrtvo..minulý týden jsem v pondělí finišovala bakalářku, v úterý odevzdávala!! HURÁ! a pak jsem už furt někde byla a něco dělala, ale konečně nějakou zábavu! A nehty jsem lakovala jen jedny ty budou brzo a pak včera tyto neonky..:)

Co říkáte na nový trend pastelových neonek? Dobrou noc ;)