Tento měsíc mi hrozně dlouho trvalo vše nafotit a sepsat..přitom šuplík je plný už docela dlouho..no nebudu Vám nic nalhávat..moc věcí tam není spíš jsou to objemově velké věci..:D A hlavně doufám, že mám vše a ne někde něco zašouplého..Ale jen co jsem to nafotila krabička se začala plnit, takže duben by mohl být lepší?! :)

A teď už teda, co se podařilo vypatlat za Březen..:)
Jako vždy hromadné foto všech zúčastněných..:D

První skupinka..docela nudná


1. Listerine ústní voda - velmi dobrá ústní voda, která dobře osvěží a celkově mi příjde, že má dobrý vliv na zubní plak..Já jí používám už dlouhou dobu a zuby jsou rozhodně v lepším stavu. Mám ráda ten modrý nebo zelený. Hodnocení: 1 (už používám nové balení)

2. Cien odlakovač - pro mě nej odlakovač, jak tím, že dobře odlakovává tak balením. Nehty nevysušuje a pumpička funguje stále dobře jako na začátku. Hodnocení: 1 (už mám doma nový kousek)

3. Isana tekuté mýdlo - s vůní šeříku. docela příjemné mýdlo, ale vůně se dlouho neudrží a že by byly ruce hydratované to moc ne. Přemýšlím do budoucna o nějakém "lepším" mýdle. 
Hodnocení: 34. Lilibe kosmetické tamponky - ty velké. Jsou stejně dobré jako ty malé, ale na odličování je to praktičtější..jedním člověk odlíčí krásně celé oko. V balení je jich 40. 
Hodnocení: 1 (určitě si je oěpt koupím)

5. Batiste suchý šampon - s vůni original. Já nevím ty suché šampony, které většina chválí mě nic nedělají a naopak. Tento není špatný, ale nechává hodně bílý povlak..a vlasy mě s ním moc douho čerstvé nevydržely. A ještě když jsme si ho "omylem" stříkla na ruku větší vrstvu hodně pálil..já vím na ruce to nepatří, ale zas pokožka hlavy je ještě citlivější. Nevím co si o tom myslet. Hodnocení: 3 (nevím možná ěnkdy koupím ten pro hnědé vlasy uvidíme.)

6. Eveline gel na zeštíhlení - velmi dobrý gel, které po namazání hodně chladí. Po delší obě je výsledek vidět, ale samo že k tomu musíte cvičit, jíst a nebo chtít jen pevnější kůži. Kůže je opravdu pevnější, vypnutější a řekla bych, že používat ho poctivě i s masáží nějaký milimetřík bude pryč. A s celulitidou si taky maličko poradí..opět nohy jsou na dotek pevnější. 
Hodnocení: 1 (brzo kupuji další a budu ho používat snad už pravidelněji)


7. Ziaja okurkový krém - bohužel jaký je na pleti Vám moc neřeknu tam jsem ho měla tak 2x, ale vím, že nebyl špatný. Ale momentálně byl už prošlý a já ho dopotřebovala na natírání paží. Krém příjemně voněl po okurce..ke konci už méně. Ruce dobře hydratoval a nemastil..tedy se rychle vsáknul. 
Hodnocení: 2 (nenadchne neurazí)

8. Mixa krém proti začervenání pleti - ovšem to je skvělý krém. Dobře pleť hydratuje, rychle se vsakuje a dobře se dá použít i pod make-up, nedrolí se atd. Já ho používala pouze jako denní krém. Co se týká červené pleti opravdu potlačuje začervenání a  má i vliv na tmavší fleky po pupíncích. Celkově mi příjde, že sjednocuje ton pleti.  Cena je kolem 150kč. 
Hodnocení: 1 (až bude čas koupit nový krém určo to bude tento)

9. L´oreal Triple active noční krém - opět další velmi povedený krém. Skvěle plěť hydratuje, ale jde o lehší noční krém než třeba koza od Ziaji. tedy spíš na jaro až podzim. Ráno je pleť moc pěkná, sjednocená, naducaná, ale ne tolik jako po koze. Tedy účinek je vidět, ale ne tolik. Krém krásně voněl a měl lehkou krémovou konzistenci. Dobře se nanášel i vsakoval. 
Hodnocení: 1 (opět se mu časem nebráním)

10. Garnier BBcream - a jé tady asi nastává nejhorší kousek ze spotřeby. Dřív mi i vyhovoval jak odstínem tak krytím atd. Ale teď..ano trošku kryje..ale na pleti sedí a je s ním taková umaštěná, takže to hce hodně pudru. A skoro nic na pleti nevydrží..večer není co odličovat. Nevím no dřív jsem ho měla docela ráda, ale teď mě vyloženě štval. Proti jiným Bbčkám je opravdu nic moc. 
Hodnocení: 3-

11. Rituals mycí pěna - je to zajímavá varianta jak se umýt, ale vůně byla silnější a nějak mi nevoněla. Já tuto pěnu používala hlavně na cestování a na holení, na což nebyla špatná. Ještě mám doma jednu s lepší vůni a pak asi šmitec.Bohužel ani cena plného balení enní nic moc a na pokožce jsme nějakou hydrataci nepocítila. 
Hodnocení: 2-3


Tento měsíc byl ve znamenání krémů a ten další asi ve znamenání micelárek a jiných čističů. Ikdyž ty jsem myslela, že dám už v Březnu..:D

A co Váš Březen?