Po delší době opět rubrika Odhalení a tentokrát čistící. Už delší dobu (od ledna) používám tutu čistící věcičku a  dneska Vám konečně povím svůj názor.
Jde o čistící mýdlo pro problematickou pleť Missha Black Ghassoul Foam Cleaning Bar. Odkaz zde

Toto mýdlo je černé a velmi zvláštně, ale pro mě pěkně voní. V balení je i síťka do které se mýdlo dává a lépe se pak uvolňuje pěna, kterou nanáším na pleť. Jde samozřejmě i přímo mýdlem obličej mydlit, či mýdlem v sítce, ale není to tolik hygienické a také síťka je docela tvrdá.

Mydlo obsahuje marocký jíl a přírodní uhlí. Dle výrobce mýdlo dobře odstaňuje nečistoty, makeup, také mýdlo odstraní přebytečnou mastnotu, uvolní ucpané póry a také osvěžuje pokožku.

Dle mého používání mýdlo skvěle odstraní make-up dokonce i z očí, ale tam ho moc nepoužívám, příjde mi na oči zbytečně ovoněné. Tedy make-up odstraní skvěle a lehce, celkově je pleť krásně vyčistěná a póry po delší době jsou opravdu méně viditelné a stažené. Po použití toho mýdlo už tampónkem s micelárkou nevytáhnu skoro nic.  Pupínky se po použití skoro neobjevují (ale já je teď skoro nemám-ikdyž micelárka Yves rocher to asi změnila!). Pleť není po použití nijak extra vysušená..maximálně maličko a to spíš tehdy pokud máte spíš normální pleť. Pleť je po použití krásně jemná, obroušená zvláště se síťkou..:D 

Mýdlo se dá použít jako čistící pěna a nebo pěnu také nechat na pleti působit minutku, dvě. Již hned po použití mám póry daleko méně viditelné! Obě metody fungují podobně a tedy velmi dobře pro mou pleť. 
Jak jsem už psala mýdlo používám už nějaké tři měsíe a skoro nemizí. Cena kolem 230kč.Doufám, že Vás mýdlo alespoň trošku zaujalo..protože je opravdu dobré.
Znáte? Máte? Zaujalo Vás?