Dlouho dlouho tu nebylo doporučení na dobrý make up. Naposledy Dermacol zde. Ale tento kousek je pro mě ještě lepší ;) 

Jde o make-up našlehané textury, který je velmi jemný a hrozně příjemný při nanášení. Belní je docela praktické, skleněný kelímek, který není zas tak těžký a dobře se prstem či lépe štětce obsah doluje ven. Odstínů je v prodeji dle mě 5..já mám nejsvětlejší 50Natural (přiznám se, že v zimě by mohl být i o kapánek světlejší, ale po většinu roku mi krásně sedí.) Nejde ani do žluta, ani oranžova..je spíše neutrální tělový. 

Make-up se velmi dobře nanáší, obsahuje asi hodně silikonů, protože po pleti krásně klouže a vyplňuje póry. Pleť je po nanesení krásně hladká a hebká a vypadá velmi dobře - vylepšeně. Krytí je střední až vyšší. Často stačí jen on a korektor pod oči. Výdrž make-up mě hodně ohromila, protože mě na pleti vydržel skoro 10h a mě příjde, že málo co mi celý den vydrží! samozřejmě lehce zapudrovaný. Takže večer je vždycky co odličovat. Make-up na pleti udělá pěkný finish, trochu matný, ale nevypadá to jako maska, snaží se pleť hydratovat. 

Make-up používám od vánoc a celkem pravidelně, takže můžu říct, že mi pleť nijak nezhoršil..například množstvím silikonů.  Pleť je s ním ok. Za dobu používání zmizelo jen trošku obsahu nádobky, tedy za cenu 299kč (bez akce) dostanete velmi dobrý make-up, který drží a vydrží ;) 

PS: Teď je v tetě akce 25% sleva právě na tento kousek..:)

Znáte? Váš velmi oblíbený make up, tonovák Bbčko? Určitě napište zajímá mě co kdo doporučí ;)