Po delší době jsem se rozhodla napsat o novém LB a to z důvodu, že mě docela potěšil. Poslední dobou skoro neobjednávám..měla jsem jen eko edici a ta dle mě byla hodně povedená, ale nějak jsem o ní nestihla napsat. Takže spíš budou recenze na produkty snad už brzo. Ale dneska jsem před chvilkou boxík dostala a tak proč o něm nenapsat..:)

Aspoň mám tento týden radost včera jsem tak na 90% dokončila bakalářku..už jen anotace anglicky doladit závěr, přidat přílohy a nějaká ta kontrola (asi po 50té) a snad to bude dobrá práce!! Bojím bojím..:( Ale teď už k boxíku. 

Je v klasické krabičce světle růžové barvy se žlutým vystláním..ok pěkné jarní :)

A teď k obsahu:

1. Tělové máslo Fennel s vůni kokosového dortu 

Nádherně to voní, lehce po kokosu, smetaně troška vanilky. Boží. A hlavně jsem se už namazala a výborně mi ruce hydratoval a nezanechal lepivou kůži. Vůně se drží, takže jsem nadšena. 2. LaSplash cosmetics tužka na rty

Pro mě naprosto nová značka. Tužka  má pěkné balení, mám odstín Pink orchid. Jde o docela výraznou růžovou, ale takovou tu klasickou barvičku. Dobře se nanáší a barví jako blázen, je sice na rtech suší, ale asi o to víc vydrží. Barvička je výrazná. 3. Alessandro Pro white original tedy bělící podlak

Čekala jsem barevný lak, ale nevadí bělící láček se hodí vždycky a co když bude fungovat..alespoň opticky..:) 


 

4. + 5. Skin79 zelený Silky green BB cream a fialový Moisturing purple BB crem

Oba v pěkném 5ml balení, což už uričtě vystačí an 5 použití odhaduju, možná i víc. Obě BBčka mám doma v pytlíčcích, takže toto bude lepší. Rozhodně mě oba velmi lákají. Zelené BBčko má velmi světlou barvu, fialový už je takový více tělový, ale stále světlá použitelná barvička. Na léto u mě už asi ne, ale teď ok.


 6. Zubní pasta Colgate max white one optic

Haha zubní pasta, ale asi opět nějaká novinka..a zas pastu používáme všichni. Velmi svěže voní a měla by vybělovat hned..No nevím, ale třeba mě překvapí. 


 
Co říkáte vy na nový LB? Mě krabička potěšila a jsem ráda, že jsem si udělala radost. Uvidíme jak to s nimi půjde dál...:)