Konečně jsem toto cukrátko nalakovala. Od zveřejnění, že bude mít GS nové laky jsem byla nadšena a na obrázku laky vypadaly rozhodně zajímavě. Potom co jsem je viděla na nehtech už mé nadšení trošku opadlo a pořídila jsem si je stejně, ale asi až před týdnem a to jen 2 kousky (já teda jedu..:D).

Ve čtvrtek večer jsem světle fialový kousek nalakovala a jsem nadšena!! Jde teda o světle fialovou tekutinu, která ve 2 vrstvách slušně kryje. V laku jsou malé bílé tečky a střední bílé puntíky. Už v první vrstvě lak vypadá zajímavě a bílé tečky, puntíky jsou krásně vidět, takže se dá určitě nosit i takto, kdy to vypadá že máte sv. fialový lak a na něm efekotvý lak s puntíky. Pokud dáte 2 až 3 vrstvy už se Vám puntíky topí a vypadá to jako sandwich mani, což vypadá taky skvěle. Prostě část puntíků je utopená a část je na povrchu vidět v celé svém bílé kráse.
Povrch nehtu je s tímto lakem maličko hrubý, ale maximálně dvě vrstvy TP to krásně vyhladí, já dala jednu a stačí to. Jinak lakování bylo docela ok jen pozor lak je docela tekutý. Já mám na nehtech 3 vrstvy, ale klidně i dvě vypadají dobře, já chtěla nehty víc fialové. Schnutí bylo rychlé. Výdrž zatím fajn, lak drží i konečky. Jaký je Váš názor na GS Sugar? Líbí nebo ne? A který odstín je Váš top?