Člověk si tak "v klidu" píše bakalářku a pak ho někdo docela dost naštve. A už to jede nějak to řešíte, pak už raději ani to ne, ale stále přemýšlíte, kde se v lidech berou zbytečný kecy, kritizování atd. Kdo jim k tomu dává právo?

V první řadě chci napsat, že přísloví:  Po bitvě je každý generál... sedí!!

Předtavte si skupinu lidí, kteří už za sebou mají důležitý mezník, výzvu atd..cokoli..Maturitu, státnice, novou práci, dítě, prostě cokoli. A tihle lidi nemají, co lepšího na práci než Vám neustále říkat, že ta věc, která vás čeká je přece jednoduchá, že to moc prožíváte, řešíte atd., že si taky musíte dát pauzu, že máte jít místo toho pařit, sportovat, pracovat, nesedět jen nad tím, cokoli opět. Ale když oni byli ve stejné situaci byly ještě horší nikde dlouho nezůstali, seděli doma, pracovali, hledali práci, soustřeďovali se na sebe a neustále o tom mluvili jak se jim to nepodaří, jak nestíhají jaký mají stres, že nikam nepůjdou atd. 
Já se držím názoru, že když mi někdo řekne, že ho něco "významného" čeká ano pro sebe si klidně řeknu jé to bude určo dobrý..zase nadělá..Ale do očí nikdy neshazuji rozhodnutí daného člověka, protože každý máme právo dělat si co chceme, jít kam chceme atd. a nemusíme to nikomu zdůvodňovat! Jsme přece samostatně myslící osoby, které májí svůj život v rukou a nikdo ho řídit krom Vás nemá! Protože kdo na jednu stranu přesně ví co děláte, co vás čeká, na čem pracujete, když ve vaší kůži, místě, oboru studia nejsou!

Proč jsou lidé netolerantní, urážliví, nevyslechnou Váš názor, argument a mají tendence vám do všeho kecat, ikdyž sami nebyli lepší..spíš i horší?! Já toto asi nikdy nepochopím. 

A opět to ukončím "chytrou větou" Já se do nikoho neseru (aspoň se nažím) proč ostatní musí?

Jestli vás můj názor, povídaní zaujalo určitě budu ráda za Váš názor, zkušenost či cokoli slušného pls :)

A prosím nechce okolí žít, vyslechněte je, klidně slušně poraďte, zvláště když se vás dotyčný na něco ptá, ale především nechce vše na něm! A on nebude snad do ničeho kecat Vám :) 

Ikdyž někdo se za to nestydí :D
Zdroj:http://www.trikator.cz/triko-debilni-kecy-modry-napis