Konečně je tady nový ChG z jarní kolekce City flourish. Tato kolekce je hodně povedená, ale pozor některé kousky (hlavně růžovky) jsou docela neonové, jako například tento kousek.

U této růžovky jde o střední růžovku, které jde lehce do oranžova, meruňkova. Na nehtech mi příjde barvička o něco méně růžovější než v lahvičce a na fotkách růžová zmizela snad úplně. Snad se mi to podaří ještě lépe vyfotit. Ale jo je to lepší ;) Barvička je hodně neonová a tedy výrazná. Nanášel se naprosto pohodově, stačily dvě vrstvy a lak nádherně kryl. Štěteček, konzistence vše ok. Schnutí mě také překvapilo, protože lak usnul skoro hned. A protože už delší dobu jsem chtěla nehty trošku doladit..konečně k tomu došlo. Použila jsem bílý Rimmel - White hot love (v celé kráse zde) a Catrice - Meet Rosy (zde). Puntíky jsem dělal bodkovačem, tři řady bílých a jednu růžovým. A musím se pochválit, protože jsou puntíky docela povedené ;) :D Jinak výdrž ChG není bohužel excelentní..2 dny vydrží krásný poté se trošku na bocích nehtů loupe..ale ještě další jeden den dá. 


Článek dneska až později, protože jsem lak fotila z novu s takovým udělátkem, které blesk zjemní a tím pádem bych řekla, že se neonky zdají věrohodnější ;) No fotkách je převážně vidět růžový lak s oranžovou, ale jestli vidíte moc oranžové tak to může být nastavením pc atd., takže si určitě k výsledné barvě kapku růžové přidejte :)

Co říkáte na novou jarní kolekci ChG? A co říkáte na tohoto krasavce? 

Pěkný večer:)