Tato kombinace, kterou Vám chci dneska ukázat mě hrozně nadchla a snad se bude i Vám líbit..:) 

Hlavním borcem je lak Catrice z nové kolekce Une, Deux, Trois, která je dle mě moc povedená. Já mám odstín Meet rosy, který je dle mě dokonalý růžový nude lak, který má v sobě kapku šedé, ale hlavně starorůžovou. Lakoval se naprosto skvěle, dvě vrstvy, které užasně rychle uschnuly. Co musím také zmínit je výdrž..lak jsem měla na nehtech 4 dny a krásně držel..jen čtvrtý den už špičky nevypadaly dokonale. K této barvičce se mi moc hodil lak Maybelline z kolekce Brocades s číslem 219, což je ten slavný stříbrňák s lehkým zlatým shimmerem a velkými stříbrnými puntíky. Tento lak jsem dala jen na prsteníčky a krásně doplnil růžový Catrice lak. Stříbrňák krásně držel a kryl ve dvou vrstvách.

Opravdu jsem z této kombinace byla nadšená a okolí také chválilo..:) Je to velmi jemné, ale boží. Růžový Catrice asi brzo vytáhnu znovu je dokonalý jak barvou tak vlastnostmi..:)Rada pro vás lak Meet rosy si běžte koupit. Je úžasný..doufám, že u tohoto názoru nezůstanu sama :D

Krásný den:)

PS: spotřebováno snad nafotím ve čtvrtek...mám teď plné zuby bakalářky a nervozita a práce na ni a to vše stále dokola. Mám pocit, že sepsání teorie byla ještě sranda, ale ten výzkum..brr grr.