Musím se s Vámi poděli o moc povedený kousek. Jde o bílý lak Rimmel s pěkným názvem White hot love, který kryje ve dvou tenkých vrstvách. A musím říct, že už v té první byl nehet v podstatě zakrytý a to se u bílých laků moc často neděje. Ač jsme na tento lak četla, že je nic moc. Dle mě není vůbec špatný. Kryje velmi dobře, nanášel se také velmi pohodově..jen jak je to krémovka je více vidět nedokonalé lakování (což mě mrzí, ale lépe to kolem půlnoci neumím..:D). Schnutí bylo také docela ok..ale chiličku si počkáte. Čeho se ovšem na nehtech nedočkáte je shimmer, který v lahvičce laku je...na nehtech už jde jen o bílý krémový lak, shimmer vynikne tak maximálně s bleskem. Výdrž také ucházející tedy 3 dny jako nový, poté povrch popraskal (což nebylo z dálky vidět) a až tak 5 den se začal loupat..hlavně ukazováčky.
Aby to nebylo jen bílé - nudné použila jsem další nový lak a to Avon Wandering rose, což je příjemná střední růžovka..nevím jak lépe popsat.  Ale dle mě nejde úplně o tuctovku..a snad se dokopu ke srovnání s dalšími. Růžovka se lakovala dobře kryje už v jedné silnější vrstvě a dobře schne.  
Na prostředníček jsem použila efektový lak Essence College hero (LE Class of 2013), který je složen z menších a větších stříbrných studených puntíků. Dobře se lakoval...nedělá zbytečné nánosy a rychle schne.

Celá kombinace je dobře nositelná a opět doladí i jednoduchý model. A zároveň je to pro mě už letní, protože bílé nehty ráda nosím v létě..
Použité laky


Foto s bleskem
     
 Jak se Vám kombinace líbí? A už máte nějaký nový Rimmel z kolekce Rita Ora?


Krásný den :)