Neměla jsem na nehtech už hrozně dlouho tmavší růžový lak a jak víte tuhle barvičku naprosto miluju. A aby to nebylo jen "nudná růžová" mám tu pro vás novou značku laků, kterou jsem ještě do nedávna neznala.
Značka Uma je momentálně dostupná v nově zrekonstruovaných drogériích Teta. Kromě toho, že je Teta teď moc pěkná, moderní seženete tam i něco, co jinde moc ne. Například Flormar, Uma cosmetics, limitky Essence, které nikde nejsou, kompletní Coloramu a plno pečující i vlasové kosmetiky..stejně jako věcičky do domácnosti. (Musím tam ještě jít na větší čumendu:D)

Značka Uma je mi velmi sympatická svým velkým sortimentem seženete tam skoro vše dokonce i bázi pod oční stíny,barevné korektory, tvářenky pěkných barev a laky..dokonce i limitka byla v regálu..snad budou i další. Já jsem si odnesla bázi a tento lak. Odkaz na stránky: http://www.uma-cosmetics.de/

Ikdyž mnozí si řeknou, že barvička laku je taková normální tmavě růžová s kapkou červené (záleží na světle) není tomu jenom tak. Barva je krásná svěží, šťavnatá a skvěle se nosila. Ještě musím srovnat jestli doma mám podobný či ne..uvidíme. Ale po dobu nošení laku jsem se pořád na nehty dívala. Lak se lakoval naprosto skvěle, stačila jedna silnější vrstva. Pouze schnutí bylo o kapku delší. Jinak i štěteček, konzistence moc fajn. Cena laku je 59kč za 8ml. Ovšem výdrž opět potěší mám ho už tři dny a je stále jako nový i špičky!
Znáte tuto "novou" značku? A je pro Vás toto klasická barva?

Přeji moc pěkný den:)