Tak Únor byl pro mě pozitivní měsíc v mnoha ohledech (hlavně školních), takže ťuk ťuk ať se daří dále! Ale dařilo se i ve spotřebě. Tolik toho tady už dlouho nebylo..měla jsem štěstí, že dost věcí končilo, ale i tak jsem mákla :) A další měsíc asi pár věcí ještě dojde a pak bude půst..:D

A jdeme na to..
To je hromada, co? :D

 

1. Avon jablečná pěna do koupele - krásně voňavá- svěže po jablíčkách, dobře pěnila a celkově byla velmi příjemná. Hlavně nevysušovala pokožku.
Hodnocení: 1 určitě si ji brzo koupím zas.

2. Balea kokosová tyčinka do koupele - tyčinka, která se na kousky nalámala do vany. Krásně voněla po kokosu, ale hlavně úžasně hydratovala pokožku. Už nebylo třeba se mazat.
Hodnocení: 1 ale už jsem je v Dm neviděla, jinak bych hned kupovala.

3. Palmolive tekuté mýdlo - v mé nejoblíbenější parfemaci, tedy krásně vonělo, dobře umylo ruce a nevysušovalo. A na rukou se vůně držela.
Hodnocení: 2 tekutá mýdla dost střídám a někdy jdu i po levnějších než je toto.

4. Mixa micelární voda - dle mě jedna z nejoblíbenější micelárek v poměru cen výkon. Pěkně jemně voní, dobře pleť vyčistí a nelepí. Jen ta pumpička je dost na prd. Jinak balení vydrží docela dlouho. a neštípe mě v očích, ale ty tímto často neodličují.
Hodnocení: 2 doma mám ještě jednu a pak časem se k ní možná vrátím.

5. Mixa odličovač očí - no nevím nejprve byl docela fajn, ale nakonci jsme ho až nesnášela. Je dvoufázový, ale i tak je ho potřeba dást na tampónek docela dost a někdy i oči trochu dřít, aby bylo vše odlíčeno. A někdy večer po odlíčení a možná v kombinaci s jedním očním krémem mě pak oči štípali. Hodnocení: 3 hm znovu asi ne, znám lepší.6. Nobilis Tilia - balzamický krém Elizabeth - pro mě jeden z nje krému, co jsme vyzkoušela. ALe hlavně se mi odvědčil jako denní krém pro teplejší dny. Je v celku tekutý, ale rychle se vsákne. Vůně je dost zvláštní díky kozí syrovátce, ale pleť po použití krému byla moc pěkná bez pupínků. až bych řekla, že je krém eliminoval. Hydratace dostačující.
Hodnocení: 1-2 asi až dopotřebuji krémy co mám koupím si ho znovu.

7. Rexona Maximum Protection anti-transpirant deodorant - jeden z njeúčinějších prostředků proti pocení. Na léto dokonalý, teď na zimu asi pro mě až moc silný. Krásně voní a je i citlivý k pokožce. Ani po holení jsem neměla podpaží podrážděné. A hlavně tedy zabraňuje pocení!! používá ho i přítel (pánskou verzi) a je nadšený taky! Jedno balení vydrží docela dlouho až 3- 4 měsíce.
Hodnocení: 1 už mám doma nový, ale počkám až na teplo.

8. Bioderma micelární voda - nj legenda mezi micelárkami a já jí mám moc ráda, jen ta cena. Už mám vyzkoušené micelárky, které mají stejné účinky a jsou levnější. Bioderma má hlavně divnou  vůni, takovou chemickou..jinak dobře odlíčí a neštípe v očích.
Hodnocení: 2 uvídíme v akci třeba koupím.

9. Odličovací tampónky Iseree - jde o tamponky z Lidla a jsou snad nejlepší..za málo peněz plný pytlíček, jsou obšité, takže drží a nepouští vlákna. Prostě nej!
Hodnocení: 1 určitě si je už zítra koupím..:)10. Nivea intimní kapesníčky - jsou sice levnější než Lactacyd, ale jsou menší a je jich tam méně. Jinak mi hlavně vadí, že jsou malé..Vůně je ok a hlavně nedělají zle.
Hodnocení: 2-3

11. Seche vite top coat - hm tak nevím..je to asi jeden z nej nadlaků, ale hrozně stahujelak ze špiček a někdy i rozpíjí lak...A hlavně obsahuje asi pěkný svinstva! Velmi často i v lahcičce houstne a nikdy ho tak člověk nedopotřebuje..Hm jen tak si ho asi nekoupím, ale byl dobrý!
Hodnocení: 2-3

12. Wella volume shampoo - hlaní důvod proč mizí je, že je skoro rok prošlý. Ale jinak co jsme ho jednou dvakrát zkoušela ok objem maličko, ale nic zásadního. Vlasy pěkně umyl, ale nenadchnul mě. Ale moc pěkně jemně voněl.
Hodnocení: 3

Zdroj: http://kosmetickerecenze.blogspot.cz/2012/03/regeneracni-krem-na-vlasy-mil-mil.html
13. Mil Mil maska na vlasy - měla jsme jí už dlouho a už bohužel odchází, ale skoro celé balení jsem v čase 2 let spotřebovala. Maska na vlasy je to průměrná, ale krásně voní, sladce po vanilce, mléku atd. Vlasy uhladila a konečky byly o trošku lepší, ale nic úžasného. Maska stojí za to hlavně díky vůni. Cena velkého balení je kolem 100kč. Určo jí mají v Makru.  
Hodnocení: 2 možná ěnkdy bude zase moje za tu cenu a vůni ;)
Jo a důvod proč tu není moje fotka je moje aktivní maminka, která mi masku vyhodila!

14. Balea hloubkově čistící šampon - kdo ěm déle čte ví jak tento šampon miluju. Krásně do hloubky umyje vlasy a jsou po umytí lehké, nezatížené a docela dlouho vydrží pěkné. Cena je úžasná, takže není co řešit..Hodnocení: 1 už mám doma nový.

Akorát tu nějak pokulhává dekorativka..snad jen tan lak se tam dá zařadit. No další měsíc to vypadá na BBčko a řasenku...alespoň něco..:D V minulých měsících to byl korektor a nic nic dalšího..nj dekorativka je snad na věky..nemyslíte? :D

Přejí pěkné pondělí a já jdu psát..a co? No přece bakalářku! Grr