V R. jsem si všimla, že Rimmel má nějak podezřele mnoho těchto 60 seconds laků (2 řady v regálu) a rozhodně i nové odstíny..dokonce to tam bylo napsáno. Nikde jinde se o tom, ale nemluvilo, nepsalo. Ale prý k nám ještě příjde kolekce by Rita Ora..taky moc pěkné kousky.

Já jsem nakonec neodolala a vzala si tyto dva kousky, které spolu vypadají tak sladce!  

Růžový Ring a Ring o´roses je moc pěkná světlounká růžová s bílým základem. Bohužel na nehtu je po dvou vrstvách tmavší a už maličko do prasátka Takže ztrácí trošku pastelový tón. Škoda prasátek mám doma dost. Ale v lahvičce dokonalost. Lakoval se velmi dobře, 2 vrstvy. Štěteček je tlustý, ale ještě to ujde. Konzistence také akorát, ale pořád více hustý než kolega. Schnutí fajnově rychlé. 
Kolega Mary mary quite contrary je takový chameleon zdá se hodně šedý hlavně bez sluníčka, ale je v něm velká kapka modré a hlavně fialové snad i barvy taupe. No však uvidíte vy co v tom za barvy vidíte :) Lakoval se také velmi dobře jen je tekutější, ale stále přijatelně. Pro krytí 2 vrstvy. Schnutí v pohodě. Spolu laky vypadají dle mě moc pěkně, sladce :)

A ještě jedna fotečka..důkaz, že jaro je tu :)


Krásný den:)