Zatím jsem žádný celistvý článek s nákupy nepsala, ale tento měsíc jsem řekla, že to vyzkouším a uvidím kolik jsem toho koupila..:D A taky teď za půlkou března si stále pamatuju co jsem koupila..:D Nákupy jsou prosím za poslední týden Února a a tři týdny Března..prostě tak to vyšlo :)

Balea šampon a kondicioner na dlouhé namáhané vlasy
Zatím se oboje zdá fajn, ale měla jsem vlasy spíš po použití takové suché a pevné. No uvidíme.


2x lak Rimmel, barevně jde o krásné kousky a už mají i článek zde.

2x lak Essence nail candies. Do této řady jsem se zamilovala dělá tak krásné nehty. Meruňkový už je nafocen zde.


Dvě růžičkové tvářenky Milani spolu s rtěnkou a tužkou na obočí. Tvářenky jsou hodně pigmentované, ale skvěle drží a ten design..nádhera! Tužka na obočí je kup měsíce je dokonalá a hezčí obočí jsem neměla! Rtěnka na jaro dokonalá..konečně jsem si vybrala dokonalý odstín a to spíš náhodou.


Rozjasňovač Mac. Láska na první pohled a použití. Je dokonalý zlatavý i tělový,ale taky růžovo fialkový. Konečně jeden ze splněných kosmetických snů.
Avon matná rtěnka, báze pod oční stíny, lak Wandering rose (tuto skupinku jsem  teda dostala, ale nevadí).

2x lak Cien Lagune bay a Perfect pink. Mint lak už je nafocen a je moc pěkný a skvěle schne..Článek zde.

A další věc, která teda není můj kup..ale CCčko a řasenku jsme obdržela na testování, ale ať je to kompletní..:) Řasenka je tady bohužel nic moc..hodně slepuje. CCčko je ale moc příjemné, jen málo kryje zdá se mi.


 
A v neposlední řadě jsem teda dostala předčasný dáreček a to Naked 3! A myslím, že si zaslouží fotečky už teď ikdyž to teda úplně můj nákup není :D Doufám, že nevadí ;)

Ááá 7 laků...ale musím říct, že jsem skoro 14 dní si nic nekoupila (poslední týden února a první týden března) Poté až šampon+kondicioner..a pak protože na mě lezla nemoc tak alespoň malá radost laky Rimmel..:D Takže dokážu i nenakupovat a šetřit, ale nějak se to pak nahromadilo a bylo co nakupovat například Mac či Milani.
Ale nějak moc nakupuju dekorativku a ne péči..ale to bude tím, že mám asi vše..až na micelárku..nj není nad dva domovy..potřebujete víc kosmetiky a i víc jí spotřebujete?! :D
Co Váš nej kup měsíce? :) Pro mě asi Mac, ale i Milani..no a Naked, ale to je přece jenom spíš dárek ;)