Ostuda největší.. lak už čekal na nalakování delší čas, ale víkend byl krásný a tím pádem sluníčko a tak jsem ho konečně vyvenčila a byla to paráda.
Opět stejně jako u zeleného brášky jde o průhlednou tekutinu plnou tmavě fialových a růžových drobných třpytek. V laku je těchto třpytek hodně a tím pádem lak kryje ve dvou vrstvách, maximálně je ještě někde potřeba ťupnout..:) Barevně jde o nádherný kousek, který vypadá na sluníčku božsky, kásně se třpytí. 
Lakoval se docela dobře, netáhl se, netekl. Štěteček takový akorát tlustý. Jediné schnutí bylo trošku na delší dobu..taky tím, když byla někde silnější vrstva. Povrch není moc hrubý, ale i pro rychlejší schnutí jsem použila TP. Výdrž nebyla špatná 3 dny byl moc pěkný..jen konečky se trošku den po nalakování posunuly..Ale nebylo to naštěstí moc nápadné ;)

Za mě opět krasavec, se kterým se dělá paráda :)


Lak seženete na eshopu: http://itgirl.cz/, kde najdete velmi dobrý výběr laků Model own ;) Tato značka je opravdu pro lakonadšence jako dělaná..teď mě moc zaujaly nové laky s nálepkami..snad se objeví i na shopu ;) Hned bych kupovala...:D

Za poskytnutí laku moc děkuji eshopu http://itgirl.cz/. 

Jen mě mrzí, že nehty nejsou na fotkách moc dlouhé..laku by slušely i delší nehty. Takže lak asi znovu brzo vytáhnu..:D Přece jenom okolí se hodně líbil ;)

Co na krasavce říkáte?