Nevím jestli to nebude zvláštní článek, ale měla jsem docela problémy s nehty a tak jsme si říkala, že sepíšu co mi pomohlo:) 
Na podzim při stěhování jsem měla krásně dlouhé nehty, všechno vydržely a pak listopad začátek velkého stresu a asi i málo času na péči a nehty byly hrozně krátké, třepily se, lámaly..prsteníčky snad dvě měsíce nedorostli víc než pár milimetrů a pak šup a byly skoro na maso..:(
Takže jasné je, že za to mohl stres a málo času na péči atd. A jak stres opadl, což bylo někdy na konci ledna dala jsem se do péče o nehty a dneska o takových 6 týdnů uvíme(te) tu změnu.. snad..:)

Velmi se mi osvědčilo neustále mazat nehty kelímkem Saloos a to tím speciálním na nehty či s rakytníkem. Také jsem nehty masírovala dýňovým olejem a mazala krémy na ruce Essence. Měla jsem i ne moc pěknou suchou kůžičku a to mazání s tím zatočilo. Nehty jsou pevnější a rostou. Také mi pomohlo neustále lakovat a nenechávat moc dlouho oloupané tím pádem oslabené nehty. Jako podkladový zpevňující lak můžu doporučit Jordana diamond boots. Který mým nehtům dodal opravdu znatelné zpevnění. 
V neposlední řadě pomohla změna tvaru nehtů z hranatých na zaoblené se snahou o mandličkový tvar. A také ořezávač kůžičky.Tady jsem ty pacičky musela nechat ;)

  A teď už fotky krátkých nehtů a ne vždy dokonalé kůžičky!
Prosinec

Konec ledna

Nehty z prosince

Nehty z prosince
A fotky pár dnů staré..snad je nějaký rozdíl vidět ;)
PS: Nic netrvá věčně a tak dneska padla nejméně polovina délky mých nehtů..a že byly docela dlouhé..a proč? Včera jsem byla na bowlingu...hlavně palec ten po dvou hodech odešel skoro do masa..takže zítra můžu s klidem hrát s ufem..protože to taky seká nehty a už není skoro co usekat..:D :( Takže jedeme znovu péči ;)

A co Vám pomáhá na nehty? Mazání, laky? Určitě se svěřte ;) 

Fajn víkend všem!