A opět kombinace dvou laků..asi je to pro mě nejjednoduší způsob obzvláštnění lakování. Stále je to velmi efektní a ještě vyzkouším víc laků..:D Tentokrát takový rychlo nápad, ale musím se pochválit, krásně to k sobě ladí. Oba laky jsou pískové. 
Na většině nehtů je GS v odstínu Blueberry milk, což je moc pěkná růžovka ve které vidím i docela dost fialové..trošku mixované lesní ovoce..:D Jak trefné, že?
Lakoval se naprosto parádně, tedy 2-3 vrstvy a krásně kryl. Schnutí bleskové a o konzistenci či štětečku škoda mluvit to už je snad známo, že tohle se Gsku povedlo ;) Výdrž výborná 4 dny byl úplně v pohodě.

Druhým parťákem je černý Essence Here´s my number, což je šedo černý lak plný stříbrných a holo třpytek..taky krasavec :) Lakoval se též bezproblémově. Stačily dvě vrstvy a hodně rychle byl i suchý. Jen výdrž není tak úchvatná..trošku jsou další den odrbané konečky. Ale opět vydržel 4 dny.

Odlakování obou šlo moc dobře..stačí jen nechat tamponek déle a poté už to jde skoro samo.

Doufám, že se Vám serie více laků zároveň líbila a můžu říct, že možná nekončíme..nějak mě to chytlo. Jen bych měla zkusit i nějaký nail art..ale razítka mě teď hrozně naštvaly! Tak uvidíme ;)


 Krásný den :)