A máme tu další růžovku tentokrát je na první místě nový Effect nail polish od Essence, v této řadě najdete mnoho efektů, tento je například pískový, ale mají tam i třpytky, puntíky, krycí laky atd. Určitě stojí za podívání..a nákup ;) 

Tento lak je tedy pískový středně růžové barvičky plný střední velikosti puntíků v růžové a stříbrné barvě. Lak není dokonale krycí, ale dvě až tři vrstvy by měly stačit. Já jsem, ale lak aplikovala na růžovku od Uma cosmetics, která měla nedávno samostatný příspěvek. Tím pádem mi stačila jedna vrstva Essence laku a bylo hotovo. Krásně se lakoval, má dobrou konzistenci. Schnutí bylo na pískač docela dlouhé, ale po 10 minutách už krásně držel. Výdržje perfektní..nosila jsme do 6 dnů a při odlakování byl stále jako nový i špičky..je pravda, že za to může klidně i podklad tedy lak Uma..ale i tak jsme nadšená! :)

Odlakování šlo opravdu velmi lehce..stačí nechat tamponek minutu dvě působit a poté už jen stáhnout zbytky a trochu na třpytky přitlačit. Opravdu jsem měla odlakováno za chviličku.
Máte už nějaký nový Essence lak? A co říkáte na tuto řadu laků?

Pěknou neděli přeji:)