1. Catrice Oyster &Champagne - je ze všech laků nejjemnější plný spíše zlatých třpytek a růžových. Velkých růžových puntíků tam není tolik. Tedy na první pohled převládá zlatá barva na nehtu. Ve stínu je růžovější než na světle. Navíc je lak hrubý-pískový. Nejméně i kryl..je potřeba až 3 vrstev. Schnutí střední je potřeba počkat.
Zlato růžový prach s trochou růžových puntíků..spíše menších a pár velkých.


2. Maybelline (Brocades) 220 - velmi slavný lak a opravdový krasavec. Je velmi zlatý celkově je povrch nehtu pokryt zlatým pracem a v něm je docela slušné množství růžových větších puntíků i těch menších. Lakování bylo fajn lak kryje ve dvou vrstvách  a velmi rychle schne. Povrch je v celku hladk. 
Zlatý prach plný velkých růžových puntíků.


3. Golden rose (Jelly Jewels) 103 - poslední zástupce je už od pohledu růžovější jako by do bronzova. A opět obsahuje velké množství růžových puntíků. Lakoval se dobře, opět dvě vrstvy a schnul dobře. Povrch je lehce hrubý. 
Růžovo zlatý prach plný větších růžových puntíků.A teď už další nálož fotek :)
Foto s bleskem
Který lak se Vám líbí nejvíc? Nebo mězi nimi rozdíly nevidíte?

Doufám, že někomu článek pomůže například pokud už nemůžete Maybelline sehnat či Catrice není ve Vašem městě:) Alespoň jeden z těchto tři snad sehnat půjde :)