Ikdyž tento článek bude možná na začátku Února je to kousek objevený a vyzkoušený v měsíci Lednu.
Jde o štětec, který je vlastně kopie chcete-li fake štětců Real technique. 
Podobný je vlastně jen design...barevné tělo, pogumovaný konec a štětiny dvojí barvy. 
Jinak já jsem si schválně koupila modrý, abych hned věděla, že to není RT. Dalším rozdílem, krom barvy je tvar štětce. Já mám hustý štětec zastřižený do špičky. Tento tvar opravdu RT nedělá.

Štětec se mi velmi osvědčil jak na make-up tak na tvářenku, kdy se s ním dá i konturovat (díky špičce). Velmi dobře poslouží tedy i na bronzer a rozjasňovač. Dobře se dostane i pod oči nebo kolem nosu a  dobře make-up zapracuje i se s ním dá pudrovat.
Pro mě velmi multifunkční štětec. Když někam jedente vezmete jeden štětec za pár korun a je to :)
Štětec je krásně jemný, možná o maličko méně než RT. Ještě z něj nevypadl jediný chlup a to jsem štětec už i prala! Celý štětec je pevný a nikde nic nevrže.

Musím číct, že v nabídce jsou i další tvary, skoro všechny tvary, které RT nedělá pár i podobných. Já sama bych si asi tvar který mám od RT  v této variantě nekoupila, ale tento špičatý je opavdu moc moc fajn :) Cena je kolem 60-80kč záleží na prodejci.

Timto článkem nezatracuji pravé RT, ty jsou božské a já je miluju a věřím v jejich kvalitu. Tyto jsou super za pár korun, ráda vyzkouším, ale nevěřím, že budou sloužit tak dlouho ani to od nich za tu cenu nechci.


Co říkáte na tyto kopie slavných RT? Koupily byste si je? Nebo už některý máte? 
Ráda si přečtu vaše názory :)