Snad nový typ článků u mě na blogu:) A jako první se představí dvě rtěnky, které jsem si v posledních měsících oblíbila. 
A největší sranda je, že se obě jmenují stejně..to mi došlo až dneska, když jsme je fotila společně :D


Jako první vám ukážu Rimmel Vintage pink, která je ještě ve starém balení a složení (teď v R. seženete inovované složení, balení a snad i jiné odstíny, ale tento je v nabídce naštěstí stále). 
Tato rtěnka má zvláštní odstín, kde vidím jak nude tak hlavně fialovou společně s kapkou růžové. No snad fotka ukáže víc :) Rtěnka má krémovou konzistenci, velmi dobře se nanáší, nerozpíjí se a výdrž je taková střední kolem 2 hodin je moc pěkná a potom mizí. Nevydrží jídlo, pití lehce ano (zanechává otisky na skleničce, ale to snad každá rtěnka). Rty nejsou vysušené po aplikaci, dá se nosit i bez balzámu. A hlavně nezvýrazňuje šupinky§
Takže velmi zajímavý odstín, který mým rtů bych řekla lichotí a hlavně se mi skvěle nosí, není až tak výrazný, ale i tak mám rty krásně zvýrazněné. Cena kolem 130kč.
A druhým kouskem je Avon Vintage pink. Rtěnka má barvu něco mezi růžovou a červenou. spíš tam vidím červené tóny ač se odstín jmenuje růžová. Odstín je už o něco výraznější než Rimmel, ale i tak dle mě vhodný na denní nošení.  Dobře se nanáší, na rtech je příjemná, ale ne tolik hydratační jako Rimmel. Pod ní už radím balzám na rty. Ovšem ani ona nezvýrazňuje šupinky. Co je na této rtěnce ovšem skvělé je výdrž. Řekla bych, že vydrží až kolem 3-4 hodin a opět pomalu mizí.
Určitě tuto rtěnku mohu doporučit, mají ještě tak 6-8 dalších barev..já sama ještě o nějaké přemýšlím. Cena kolem 130kč záleží na akci. A jaká je Vaše nejoblíbenější rtěnka?