To, že bych si umíchala svůj lak už tu jednou bylo, ale dopadlo to děsně..měl to být třpytkáč a všechny třpytky pustily barvu a byl to hnus. Ale teď jsem skončila s klasickým bezbarvým lakem a pigmenty Essence, které končí a jsou teď za 30kč. nakonec mám pigmentů docela dost a můžeme začít. 

Použila jsem starý bezbarvý lak od Essence, který je, ale stále ok. A všechny možné pigmenty asi u tohohle kousku nemá cenu vypisovat, co jsem tam dala, protože toho bylo hrozně moc. Ale především světle růžový, fialový, tmavě fialový, stříbrný a mix stříbrných třpytek a takových žlutozlatých. Prve byl z laku foil fialovo šedý. Nakonec je z toho stříbrný foil, který má třpytečky a odlesky do fialova a růžova.  Jsem s lakem spokojena, ale doufala jsem v trochu jinou barvu, ale i tak se mi velmi doře nosí. Pozor při práci s pigmenty jsou jemné a práší. A je nutné lak pořádně protřepat a pak nechat uklidnit bublinky. Nebo dát do laku kuličku. 

Jinak se lak nanášel velmi dobře a kryl v podstatě v jedné vrstvě, ale já dala dvě, aby byl povrch hezčí. Schnutí bleskovka a výdrž je velmi dobrá už ho nosím 3 den a je jako nový:)Tak jsem zvědavá co na lak řeknete a pokud Vás napadá jak by se lak měl jmenovat klidně mi to napište :)


Přeji krásný pozitivní den :)