Další novinkou v sortimentu Essence jsou tyto mléčné laky, které v sobě kromě podkladu, péče, barvy majjí i top coat. Moc tomuto nevěřím, že by lak byl až tak dokonale vybaven. Ještě k tomu lak krásně jemně voní a to docela dlouho. V nabídce je plno barviček od bílé-mléčné, krémové, zelené, růžové atd. Asi 6 odstínů. Lak má velmi pdobný finish jako tento
Barevně jde o mléčno růžový kouske, který vypadá dobře i ve dvou vrstvách, třech atd. Já jsme dala tři a vypadá moc pěkně a už jde docela dobře vidět. Lakování bylo super, rychlé. Bohužel schnutí je hrozné!!! Trvalo to velmi dlouho i s TP. Ještě to příště vyzkouším s jiným a uvidíme. Výdrž není špatná, není na něm tolik vidět případné oděrky atd. 

Aby to nebyla jen taková "nuda" tak jsem použila nový efektový lak Etude House odstín Vám asi neřeknu, ptotože to opravdu na lahvičce nepřečtu..:( Ale jde o lak plný stříbrných mašliček, růžových a bílých puntíků větší velikosti a pak velké množství růžových drobných puntíků a třpytek. Opravdu na pohled krása! Nanášení je docela ok, jen je bohužel v laku toto "smetí" asi málo a hůř se z lahvičky dostává. Ale protože je to docela výrazné zvlášť ty mašličky tolik mi to nevadí a prostě lovím a lovím. Schne, ale docela rychle. Moc pěkný kousek, mám ještě jeden, který má taky mašličky, ale jiné barvy.


A to je pro dnešek vše :)Bohužel na živo to vypadá ještě o něco lépe..nj pořád chybí to sluníčko..:(

Co říkáte na tyto sladké romantické nehty? Máte už nějaký mléčný lak od Essence z této řady?

Pěkný den přeji:)