O tomhle kousku už se chvilku svět baví..jde podle mě o nový odstín v jarních novinkách Essence. Ikdyž dneska jsem u něj neviděla nápis new..tak nevím. Ale to vlastně není podstatné..důležité je, že lak je úžasný, seženete ho a stojí 40kč!

A cože je na něm tak skvělé...? Všechno. Pokud chcete mít upravené nehty s jemně mléčným nádechem, který ale přece jenom je vidět. Pokud chcete lak, který se dobře lakuje nedělá pruhy ani nikde neteče. Je jasná volba tento kousek a to jeho pozitiva nekončí ;) Na fotkách mám dvě vrstvy, ale můžu říct, že i v jedné vypadal dobře, jen byl velmi průhledný. Ve třech by zas mohl vypadat ještě více mléčně tedy i víc krýt. Shnutí laku byla bleskovka..Další super vlastnost, lak má velmi dobrou výdrž a to 4 a více dnů. Samozřejmě je to i tím, že je světlý, ale i tak mám ho 4 den a špičkya celé nehty jsou pořád jako nové..čerstvě nalakované..:)

A v neposlední řadě musím říct, že se lak skvěle nosí a vypadá tak božsky..pořád se koukám na ruce. Takže i takto světlý "nudný" lak může udělat parádu..zvláště když velmi často potřebuje mít člověk upravené, ale nenápadné nehty ;)Jo to je tak když kocour musí být tak kde já..Asi má slabost pro laky..i kosmetiku pořád čichá..hlavně štětce..:D

Co na něj říkáte? Uvažujete, že si ho koupíte?