Už podruhé přišla Missha s možností obejdnat si boxík s překvapením. Jediné co se vědělo, že bude boxík zaměřen na obličej.

Já jsem obejdnávala už před Vánoci, protože jsem si říkala, že i během zkouškového člověk potřebuje se na něco těšit a hlavně tady mě asi nezklamou, což u Lady už není tak jisté.

Boxík dorazil pomocí DPD. Volali, že dojedou po 12..no pán dorazil skoro v 1, ale to ještě pořád ujde. Jinak vše od objednání po doručení ok, bez problémů.

Krabička je moc pěkná světle modrá blýskavá (ani na fotce to není tak pěkně vidět). Opět tvar jako minule, opět pevná. 

Kartička s popisem je tentokrát už opravdu kartička. Na jedné straně o kosmetice Missha, druhá strana popis výrobků.


A teď už k jednotlivým výrobkům z krabičky :)


Missha Time Revolution Immortal Youth Cream tedy proti stárnoucí krém s úžasným složením, který zabraňuje ztrátě kolagenu atd. Opravdu popisek říká, že je to skoro zázrak. Ač nejsem "zatím" stará určitě krém vyzkouším, protože mě hodně nalákal a občas se hodí mít pleť vyžehlenou ;) Balení má 10ml je tedy plné. Krém voní velmi jemně a je spíš tužší, neteče. Za mě spokojenost.Missha black ghassoul Foam cleasing Bar tedy čistící mýdlo na pleť. Obsahuje marocký jíl a přírodní uhlí. Odstraňuje nečistoty, make-up, odstraňuje ucpané póry, toxiny a bojuje s akné. Balení má 80g tedy opět plné. Já jsem nadšená tohle mě naprosto dostalo. Ráda se o pleť starám a docela věřím, že to bude mít účinky! Velmi zvláštně, ale krásně voní a je k němu i síťka na používání. 


Missha Super Aqua Perfect cleasing Tissue tedy čistící a odličovací kapesníčky. V balení je 40ks (teda!!), takže opět plné balení. Ubrousky dle popisku čistí i hydratují pleť.  Jsem spokojená ráda vyzkouším nové kapesníčky když ty z Douglasu mě nenadchly. Krásně svěže voní. Snad budou dobře čistit..určitě o nich budu psát až vyzkouším.


Missha Natural Konjac cleasing Puff (white clay) tedy čistící houbička s obsahem minerálů a živin. Odstraňuje mikroorganismy, odumřelou kůži a skvěle pomáhá při odličování, čištění pleti. Houba obsahuje 10% bílého jílu. A musím říct, že voní jako moře..:D Super opět jsem nadšena, mám už doma mořskou houbu jak na pleť tak tělo, ale tato by v sobě měla mít ještě něco na víc tak uvdíme jak se s ní bude čistit pleť.Missha The Style Lucid Nail Polish - Dazzling hurá lak na nehty plný třpytek a čárek v modré a červené barvě, který doma určirě nemám, takže super!


Vzorečky Snail BB cream a Snail Cream hurá konečně vyzkouším šneka. Na BBčko i krém se moc těším. Výtažek prý léči pleť, redukuje maz, léči popáleniny strie atd. No úplný zázrak ten sliz :D


Vzorečky Missha time Revolution Extreme Toner a Dream Silky Lotion tedy pleťové toniku a hydratační fluid s anti-aging účinkem. Zlepšují kvalitu kolagenu v pleti, znatelně prý redukuje vrásky a drobné linky. Pokožka je jemná, pružná. No škoda, že je to opět na starší pleť, ale i tak se těším. tato řada je vlemi zajímavá z minula mám obnovující esenci na pleť a ta je dobrá.


Cena boxu byla 369kč + 30kč doprava. Teda je dražší než minulé vydání, ale je hodně nadupaný, takže se to určitě vyplatilo, pro počtáře v boxu jsou věci skoro za 700. Ještě je na víc na kartičce 15% sleva jak do kamenných prodejen Brno, Praha, tak do eshopu.


Já musím říct, že jsem maximálně spokojena a vše využiju a většinu s velkou radostí. Mohla tam být i nějaká dekorativka, ale s tou už je to těžší..přece jenom je i dražší atd. A nakonec jsem ráda, že mám zase novou péči o pleť, protože dekorativky bylo po Vánocích hodně :D


A co říkáte na box vy? Máte/ nemáte? Litujete či ne?