Nová limitka v R. A mě se dokonce podařilo laky hned nalakovat. Zatím jsem nikde moc fotek neviděla, tak třeba to bude dobrá inspirace :)
V kolekci krom tohoto zeleného a fialkového je středně modrý a mléčný. Ale ty já nevlastním. 

Takže pojďme na laky a nakonci ještě bude info o rozjasňovači a fialovém stínu. 

Zelený lak je taková světlejší zelenkavá jdoucí do pastelova, obsahuje velmi hustě shimmer. Kryje ve dvou vrstvá..někdo by možná dal i tři. Lak má dobrou konzistenci i štěteček. Bohužel moc nepochválím schnutí i s top coatem to chvilku trvalo. Výdrž je, ale velmi dobrá už ho nosím čtvrtý den a je stále pěkný i špičky! Barevně jde o moc povedený kousek, který se bude skvěle nosit i na jaře.

U světle fialového laku bohužel úplně nedostanete to co je v lahvičce. Lak se nalakuje dokonale, protože docela teče a hlavně, aby trochu více kryl je potřeba tří vrstev. Schnutí je ještě pomalejší než u zeleného bráchy. Výdrž je, ale dobrá skoro stejná jako u zeleného. S tímto lakem jsou nehty takové upravené, ale občas to vypadá až divně, že ta barvička není pořádně vidět..lehce snad ušpiněně. Určitě by se lak dal použít i jako efektový.
Jsem zvědavá na vlastnosti mléčného a modrého máte je?

Co se týká rozjasňovače už dle fotek z netu jsem věděla, že ho chci. Je roztomilý a hlavně já miluju rozjasňovače. Musím říct, že lehce práší, ale pěkně rozjasňuje. Jde o lehkou stříbrnou barvičku s třpytkami! Takže kdo nechce třpytky pozor. Ale opravdu rozjasňuje. Bohužel fialová sněhová vločka nevydrží dlouho..fialová je tam pouze ve slabé vrstvě! Na fotce je vidět kde už není. 


Bohužel i stín je maličko podvod..koupila jsem si fialovo růžový s modrým leskem a už je z něj jen fialovo růžový, ten lesk se s první aplikací ošoupal a je pryč..:( Ale jinak se stíny dobře nanáší a s bazí dobře drží. A vločky ve stíny jsou moc pěkné a zatím nemizí.

Co říkáte vy na kolekci? Co jste si z ní pořídily?