Po dalším použití Essence gelových nehtů musím říct, že samotné gely nejsou bohužel to nejlepší, ale za tu cenu bych asi ani nečekala dokonalost. Lampa je výborná. Má úplně stejný výkon jako lampa od Rocklacu (/http://www.rock-lac.eu/cs/ -  který také testuji :)) a je daleko levnější a zatím opravdu dobře svítí a hlavně nesvítí zbytečně do očí jen na nehty. Používá se dobře, je lehká a tak jí vezmete skoro kamkoli. Gely už takový zázrak nejsou bohužel...
Mám s tím stále jeden problém a to, že i přes precizní nanesení jak base coatu tak top se po vytvrzení v lampě gel scvrkne a tím se třeba u lůžka více odhalí nehet. S barevným lakem je to už i více vidět. Další problémem je, že i po použití čistící tekutiny je nehet trochu lepkavý a to zmizí až po pár hodinách. 
Rozhodně za sebe doporučuji tvrdit v lampě víc než uvádí Essence a poté tedy setřít..Tuto lepkavost budu dál testovat, třeba už to bude lepší. Ale zdálo se mi, že pokud to člověk chce setřít pořádně už to trochu bere i lak..:( Takže určitě doporučuji tampónek mít hodně vlhký,tak aby tam bylo hodně tekutiny. Málo mokrým  tampónkem bysme tahaly už i gel, lak..

Jinak nehty vydrží kolem 7-8 dnů...nejprve odchází špičky..proto radím důkladně je gelem přetřít. Samotné stahnutí tedy zbavení se gelu je docela ok chvilku to trvá. Já si pomáhám pomerančovým dřívkem či zuby..:D Poté už stahujete slupičky nebo to občas jde i po menších kouscích.


Použité laky:  
Catrice - Snow motion!
ChG - Heat index


Určitě budu dál testovat sadu na gelové nehty a uvidíme zatím peněz nelituji, ale bohužel mouchy na tom vidím. Co Vás názor? :)
Přeji pěkný den :)